ZMA 90 kps. Aminostar

ZMA 90 kps. Aminostar

Výrobce: Aminostar

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Urychlete regeneraci a vylučování růstového hormonu s přípravkem ZMA. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 676 Kč
Cena: 559 Kč

 Ks

 

Přípravek vyvinut dle patentovaného poměru ZMA.
Představujeme vám nejdokonalejší zvyšovač testosteronu a růstového hormonu, který byl kdy vynalezen: ZMA. Klinické studie na Western Washington University prokázaly, že aktivní složka ZMA zvýšila hladiny anabolických hormonů včetně volného testosteronu a IGF - 1, stejně jako nárůst síly. Všechny 3 složky ZMA mají až 400 x vyšší účinnost, než kdyby byly použity samostatně.

Složení ZMA Aminostar:1 kapsle obsahuje: Zinek 11 mg, Magnesium 165mg, Vitamín B6 4mg, mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, želatinová kapsle.

V časopise FLEX uvádějí Ronnie Coleman a Miloš Sarčev, že ZMA je jejich nejoblíbenější potravní doplněk.( R. Coleman píše : Skvělý trénink, skvělý spánek a zotavení ).


Dávkování ZMA: Výrobce doporučuje užívat 3 kapsle těsně před spaním.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook