Anabolic Window 2,3kg vyprodáno!!!

Anabolic Window 2,3kg vyprodáno!!!Anabolic Window 2,3kg vyprodáno!!!

Výrobce: nutrabolics

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Anabolické okno? To je ten pravý potréninkový přípravek Anabolic Window se správným složením pro správně načasování pro přírůstky síly a hmoty. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 590 Kč
Cena: 790 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


vyprodáno!!! 

Anabolic Window urychluje regeneraci svalů a rapidně zvyšuje nárůst čisté svalové hmoty. Anabolic Window maximalizuje anabolickou činnost ve svalové tkáni, okamžitě doplní zásoby glykogenu, zvětší vylučování růstového hormonu a IGF1 (insulin-like growth factor 1) a navýší hladiny volného testosteronu v těle. Anabolic Window obsahuje mimořádně efektivní směs proteinů, vysoce kvalitní lehce stravitelné uhlohydráty a další lékařsky ověřené účinné živiny, které společně sníží dobu potřebnou k vaší regeneraci, zrychlí anabolismus vašeho organismu a vybudují vám svaly nedostižné velikosti a síly. Po vyčerpávajícím tréninku je důležité zásobit v této fázi organismus adekvátní energií, vhodnými uhlohydráty nahradit svalový glykogen a poskytnout tělu dostatečné množství bílkovin, které se postarají o rychlé zotavení. Anabolic Window byl vytvořen pro tvrdě trénující sportovce, kteří chtějí zlepšit výkonnost a urychlit regeneraci.

Dávka Anabolic Window obsahuje 30g vysoce kvalitní směsi bílkovin, 43g lehce stravitelných uhlohydrátů a jiné účinné složky, vše v jednom lahodném koktejlu, který vypijete během 45minut po tréninku.

Anabolic Window - revoluční průlom v oblasti potréninkové regenerace. Anabolic Window obsahuje dva mimořádné, rychle vstřebatelné typy proteinů: “whey protein hydrolysate“ a “cross-flow micro-filtrated whey protein isolate“.
Anabolic Window nabízí jedinečný profil aminokyselin, včetně BCAA jako např. leucin, isoleucin a valin. Protein v AW má nejvyšší hladiny BCAA – přibližně 26% svého profilu aminokyselin.
Anabolic Window  - obsahuje mimořádně efektivní směs proteinů, vysoce kvalitní lehce stravitelné uhlohydráty a další lékařsky ověřené účinné živiny, které společně sníží dobu potřebnou k vaší regeneraci, zrychlí anabolismus vašeho organismu a vybudují vám svaly nedostižné velikosti a síly.

obsah Anabolic Shock Matrix: 12,000 mg v jedné dávce L-leucin Ethyl Ester ,L-Arginine Ethyl Ester, L-Norvaline Ethyl Ester, N-acetyl-l-glutamine , L-Glycine , Magnesium Creatine Chelate, Micronized Taurine , K-R-ALA

Anabolic Window:

» revoluční potréninkový doplněk
» dokáže rozluštit tajemství svalové regenerace
» urychluje regeneraci svalů
» rapidně zvyšuje nárůst čisté svalové hmoty
» maximalizuje anabolickou činnost ve svalové tkáni
» okamžitě doplní zásoby glykogenu
» navýší hladinu volného testosteronu v těle

Skvělých výsledků  a nárůstu svalové hmoty dosáhnete kombinací s předtréninkovým přípravkem Anabolic Trigger.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook