SciTec YUCCA 100 kapslí

SciTec YUCCA 100 kapslí

Výrobce: SCITEC Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Rostlina YUCCA je známá svými očistnými a léčivými účinky, napomáhá regeneraci a rekonvalescenci. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 320 Kč
Cena: 318 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Blahodárné působení rostlinných výtěžku Yucca (juka) využívají již staletí kmeny pouštních indiánů v Jižní Americe k léčení prakticky všech chorob.

Yucca jako přírodní čisticí prostředek odstraňující z těla všechny patologické usazeniny působí pozitivně na hladinu cholesterolu v krevní plazmě, pomáhá při infekcích, urychluje hojení. Největší efekt užívání Yuccy pocítí lidé střední a starší generace. Yucca obsahuje vysoké množství saponinů. Stearanové saponiny Yucca se vážou ve střevě s cholesterolem, se kterým tvoří nerozpustnou sloučeninu, která se ze střeva nevstřebává, tím se podílí na snížení hladiny cholesterolu v krevní plazmě. Terpenové saponiny Yucca se vstřebávají do krevního oběhu a dostávají se do celého těla. Proces očisty organismu začíná v trávicím traktu, pokračuje krevním oběhem, kde se postupně snižuje hladina cholesterolu a tuků. Yucca svým působením zvyšuje filtrační plochu ledvin, odstraňuje ledvinové usazeniny, působí ve žlučových cestách a na samotném žlučníku. Yucca pomáhá při infekčním ohrožení, u sportovců zvýšeně vyplavuje kyselinu mléčnou z těla, a tak odstraňuje pocit únavy. 

Kdy pomáhá Yucca: Při zanesení organismu toxickými látkami z vnějšího prostředí, z potravy, chemických léčiv a též při autointoxikaci při nedokonalém metabolismu Velmi výhodná pro střední a starší generaci, při vyšší hladině cholesterolu, při únavě.   

Složení: 450 mg Yucca schidigera (kořen Juka) v 1 želatinové kapsli

Dávkování Yucca: 1-2 kapsle denně, děti 3 - 15 let 1 kapsle denně.
Pro dosažení optimálních účinků je třeba užívat 2-3 měsíce.

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook