XTREME BEEF MASS 2,5kg

XTREME BEEF MASS 2,5kg Fitness Authority

Výrobce: Fitness Authority

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Xtreme Beef Mass je nový protein-sacharidový suplement sportovní stravy, určený všem fyzicky aktivním jedincům Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 090 Kč
Cena: 990 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Xtreme Beef Mass je nový protein-sacharidový suplement sportovní stravy, určený všem fyzicky aktivním jedincům – amatérům i profesionálům, kterým není lhostejná kvalita přijímané potravy.

Sportovci považují, vedle mléčných, hovězí bílkoviny za nejcennější zdroj aminokyselin, nezbytných pro růst a regeneraci svalstva.

Proteiny jsou základem stravy každého člověka, ale u těžce trénujících sportovců má jejich příjem zásadní význam z hlediska nárůstu i udržování svalové hmoty - od její kvality se odvíjí silové schopnosti každého sportovce. Kromě toho pomáhají při udržování zdravých pevných kostí, které jsou extrémně zatěžovány zvláště při kulturistice. Kromě klasických proteinových aminokyselin, obsahují hovězí bílkoviny ,,kolagenové“ hydroxylové aminokyseliny - hydroxyprolin, hydroxylysin. I když jsou tyto aminokyseliny v organismu produkovány přirozenou cestou, nepostačuje toto množství na pokrytí potřeb sportovců, zejména kulturistů, kteří svými pohybovými aktivitami výrazně zatěžují svou opěrnou soustavu, což představuje často podceňované riziko poškození kloubních chrupavek.

Sacharidy ve formě maltodextrinů dodají tělu energii nezbytnou pro jakýkoli fyzický výkon, regeneraci anebo doplnění ztracených glykogenových zásob. Na druhé straně není jeho molekulový řetězec natolik komplikovaný, aby způsoboval problémy při trávení (plynatost, délku atd.). Normální činnost a funkce mozku jsou možné při dostatečném přísunu sacharidů. Bylo zjištěno, že k tomuto účelu potřebuje mozek dospělého jedince cca 130 g sacharidů denně. Vzhledem k tomu, že pouhá dávka (200g) výrobku Beef Mass obsahuje už 120 g sacharidů a s příjmem z běžné celodenní stravy to celkem činí dvojnásobek i více, je tento způsob suplementace vhodný i v náročných tréninkových dnech, kdy je potřeba potravinových složek umocněna. S dostatečným příjmem sacharidů se budete moci plně soustředit na sportovní výkon, udržíte si jasnou mysl a to Vám usnadní dosažení tréninkových cílů.

Receptura Xtreme Beef Mass přináší Vašemu organismu ideální mixturu živin a samotná konzumace může být díky výborné chuti i lehkým gurmánským zážitkem. Vyzkoušejte a posuďte sami.

Nutriční hodnoty......................100 g................................200 g
Energetická hodnota......1530/360 kcal ( 18 % ) *.....3600 kJ / 720 kcal ( 36 % ) *
Tuky.......................................0 g......................................0 g
Nasycené mastné kyseliny...........0 g......................................0 g
Sacharidy..........................60 g ( 23 % ) *....................120 g ( 46 % ) *
z toho cukr...............................0g.......................................0g
Vláknina...................................0 g......................................0 g
Protein..............................30 g ( 60 % ) *....................60 g ( 120 % ) *
Sodík.................................0,1 g ( 2 % ) *.....................0,2 g ( 3 % ) *
Složení Xtreme Beef Mass: Maltodextrin , izolát hovězích bílkovin , kakao5 , příchutě , zahušťovadlo ( xantanová guma ) , barviva ( červená řepa3, beta - karoten1 , 4 ), regulátor kyselosti ( kyselina citrónová ) 3 , sodík5 , sladidla ( sukralóza ).

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook