The Only Whey Isolate 2,3kg + The Only Whey 2,3 kg + šejkr ShakerPro 40 zdarma

The Only Whey Isolate 2,3kg  +  The Only Whey 2,3 kg + šejkr ShakerPro 40 zdarma

Výrobce: USA Sports Labs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Exkluzivní balíček pro maximální svalové přírůstky Only Whey Isolate + Only Whey Protein s luxusním cestovním šejkrem Shaker Pro. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 890 Kč
Cena: 1 617 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


The Only Whey Isolate 89% 2,27kg

Syrovátkový proteinový izolát Only Whey Isolate je vysoce kvalitním zdrojem bílkovin pro tělo s velmi lehkou a rychlou stravitelností. Only Whey Isolate je nejnovější technologií hydrolyzovaný 100% syrovátkový proteinový izolát, který má obsah bílkovin až 89% a méně než 3% laktózy a 0% tuku!!!
Je plně instantní velmi lehce vstřebatelný zdroj syrovátkového proteinu té nejvyšší kvality. Only Whey Isolate představuje dokonalou podporu udržení pozitivní dusíkové bilance, která je nezbytná pro růst svalstva a rychlost regenerace. Vzhledem k minimálnímu obsahu sacharidů se skvěle hodí i do nízkosacharidové diety.

The Only Whey Protein je kvalitní, velice dobře vstřebatelný a tělem využitelný bílkovinný produkt nejvyšší biologické hodnoty. Obsahuje nový speciální syrovátkový koncentrát s vylepšenou formulí.
Only whey Protein se moderní technologií CFM ultrafiltruje, mikrofiltruje a izoluje do vysokomolekulární bílkovinné frakce s obsahem laktózy menším než 5%. Tato frakce se poté speciálním procesem upravuje do instantní podoby, vzniká tak jeden z nejlépe rozpustných proteinů. Skvělá chuť a rozpustnost je samozřejmostí. Přirozený obsah anabolicky působících aminokyselin u Only Whey Protein je velmi vysoký.Díky tomu je vhodný k potlačení ranní a potréninkové katabolické fáze. Okamžitě se vstřebává do krevního oběhu, dopraví potřebné živiny do svalstva, a tak pomůže organismu dostat se do anabolické (růstové) fáze.


Exkluzivní šejkr Shaker PRO 40 vhodný pro namíchání Vašeho proteinu nejenom na cestách! Díky Shaker Pro máte svůj proteinový koncentrát vždy připravený na rozmíchání: stačí otočit vrchní rezervoár šejkru – prášek se tak smíchá s tekutinou ve spodní nádobě šejkru, zamícháte, a je připraven čerstvě namíchaný nápoj.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook