Whey Gainer ACTIONS 7kg

Whey Gainer ACTIONS 7kg

Výrobce: Aminostar

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Whey Gainer ACTIONS je oblíbený sacharidový přípravek pro všechny druhy sportu. Více informací...

Dostupnost: Dočasně nedostupné

Běžná cena: 1 739 Kč
Cena: 1 142 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Informaci o dostupnosti Vám rádi sdělíme na telefonu 608 962 685 nebo e-mailu info@sportnutrition.cz.


Actions Whey Gainer – je oblíbený produkt, vhodný pro všechny druhy sportů, pro podporu regenerace, anabolických dějů v organismu a zvýšení výkonů vytrvalostních i silových. Přípravek Actions Whey Gainer patří do skupiny sacharidově-proteinových koncentrátů vyspělého složení, určen pro přípravu chutného koktejlu rozmícháním v mléce nebo ve vodě 2-3 krát denně, kde alespoň 1 dávka je podána ihned po tréninku.

Actions Whey Gainer dodává významné množství nízkomolekulárních sacharidů, které nezpůsobí kolísání hladiny krevního cukru, a směs bílkovin vysoké kvality včetně dobře vstřebatelného hydrolyzátu.

Whey Gainer ACTIONS je určen především pro podporu procesu obnovy energetických zásob v průběhu regenerace po náročných výkonech. Kvalitní spektrum aminokyselin
přispívá k ochraně svalové hmoty před poškozením v důsledku fyzické zátěže a podporuje tvorbu aktivní tělesné hmoty.

Actions Whey Gainer je mimořádně vhodný především pro začátečníky v silových sportech a to ve fázích velkého objemu tréninku a pro sportovce, specializované na silově-rychlostní a vytrvalostní sportovní disciplíny.

Složení Actions Whey Gainer :
Maltodextrin, krystalická fruktoza, dextroza,
syrovátková bílkovina
, hydrolyzát kolagenu, sojový lecitin, MCT tuk ( Medium – Chain triglycerid ), guma guar a xanthan, přírodní a příírodně identické aroma, barvivo, vitamínový a minerální premix (fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, fosforečnan hořečnatý, kyselina askorbová – vitamin C, glukonát zinečnatý, fosforečnan železitý, glukonát manganatý, tokoferol acetát – vitamin E, nikotinamid, seleničitan sodný, glukonát měďnatý 1%, retinol acetát – vitamin A, pantothenát vápenatý – vitamin B5, pyridoxin hydrochlorid – vitamin B6, thiamin nitrát – vitamin B1, cholekalciferol – vitamin D3, riboflavin – vitamin B2, cyanokobalamin – vitamin B12, pikolinát chromitý, kyselina listová, molybdenan sodný, biotin, chloridy)

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:

Energetická hodnota..............1545 kJ

Bílkoviny - proteiny..................14 g

Sacharidy - uhlohydráty..........71.6 g

Tuky.....................................1.5 g

Vláknina.................................0 g

Nasycené mastné kyseliny........0 g

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook