Fat Burner 500ml - vyprodáno!!!

Fat Burner 500ml - vyprodáno!!!

Výrobce: Protamin

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Tekutý spalovač Fat Burner PROTAMIN se skupinou účinných látek pro podporu hubnutí. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 340 Kč
Cena: 311 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Vyprodáno!!!

 Přípravek FAT BURNER PROTAMIN je účinnou kombinací látek zejména pro podporu odbourávání tuků a energizaci organismu. Všechny složky mají známý prokázaný účinek jako stimulanty, což se projevuje odstraněním psychické a fyzické únavy, zlepšením mentálních funkcí, zvýšením výkonu organismu, chuti do cvičení a zlepšením atletického výkonu.

Obsažené ingredience FAT BURNER PROTAMIN synergicky podporují proces redukce nadváhy zvýšením rychlosti metabolismu tuků:  

- L-Carnitin zabezpečuje je transport tukových molekul pro energetické využití v pracující buňce – spalování tuků. Karnitin podporuje fyzický výkon, zrychlenou regeneraci, podporu mozkové a srdeční činnosti. 

- Taurin podporuje psychickou výkonnost - je efektivní v metabolismu mozku, působí jako obrana proti psychické únavě a vůči stresu, potlačuje únavu a oddaluje pocit vyčerpání, zlepšuje koncentraci při učení (např. u studentů), posiluje srdeční svalstvo, reguluje hladinu cholesterolu. 

- Guarana je jihoamerická rostlina s přirozeným obsahem guaraninu, kofeinu a dalších energetických látek, působí pozitivně na nervový a svalový systém a předchází únavě. Stimuluje mozkové funkce a podporuje mozkovou činnost. 

- Garcinie Cambogia se používá po staletí k navození pocitu sytosti. Výzkumy shodně ukazují, že má významné pozitivní účinky na redukci tělesné hmotnosti, hladinu cholesterolu v krvi a metabolizmu energie. Pročisťuje organismus a brání ukládání tuků do tukových buněk a snižuje ukládání tuků v játrech.  

- Chrom 3+ reguluje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, pomáhá snížit množství tělesného tuku a budovat beztuké svalové tkanivo. 

Dávkování FAT BURNER PROTAMIN: užijte dávku 20ml cca 30min před fyzickou aktivitou nebo ráno nalačno.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook