EXCELENT Protein 80% 2,2kg + BCAA Mega Srong liquid 1l vyprodáno

EXCELENT Protein 80% 2,2kg + BCAA Mega Srong liquid 1l vyprodáno

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Výhodné balení Nutrend produktů: Protein Excelent 80 a oblíbené tekuté aminokyseliny BCAA Mega Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 840 Kč
Cena: 1 143 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Vyprodáno

Proteinový koktejl EXCELENT 80 NEW s novou plnou krémovou chutí obsahuje 80 bílkovin. Neobsahuje aspartam. EXCELENT 80 obsahuje pouze kvalitní zdroje bílkovin: koncentrát syrovátkových bílkovin, izolát syrovátkových bílkovin, kaseinát vápenatý, izolát mléčných bílkovin. Protein EXCELENT 80 je obohacen o specificky působící láty, aminokyseliny (koncentrát větvených aminokyselin, L-Glutamin, L-Arginin), aktivní peptidy, bifidokultury a antioxidanty. Je určen pro silové i ostatní sportovce, kteří potřebují přijmout dostatek kvalitních bílkovin, jedince s bílkovinnou podvýživou, částečnou náhradu stravy.

BCAA Mega Strong liquid obsahuje 80 000 mg kvalitních esenciálních větvených aminokyselin L-Valin, L-Izoleucin, L-Leucin= tzv.BCAA, které jsou základem ochrany i tvorby, výstavby svalové hmoty.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Podobné produktyTOPlist
Facebook