SMASH pre-workout 495 g Výprodáno

SMASH pre-workout 495 g Výprodáno

Výrobce: AXIS LABS

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Přípravek SMASH pre-workout pro Váš trénink plný síly a napumpovaných svalů. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 490 Kč
Cena: 510 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Výprodáno

Axis Labs představují: Smash Pre-Workout
SÍLA A VYTRVALOST!

Designed to give you the most intense workouts of your life! = SMASH pre-workout Vytvořen k tomu, aby jste zažili nejintenzivnější tréninky vašeho života!

SMASH pre-workout patří mezi nejkompletnější dostupný předtréninkový supplement. Trénujte vždy intenzivně.
Způsob, jakým trénujete, nakonec rozhodne o vašich výsledcích. Pro efektivní trénink je stěžejní svalová stimulace. Pokud trénujete správně, zlepšování výkonu a rychlý svalový růst jsou na dosah ruky. Co je podstatou mizerného tréninku? Stává se vám, že zíváte mezi sériemi? Necítíte se ve své kůži? Vynecháváte aerobní aktivity? Jsou to fyzické a psychické bloky, které vám znemožňují zdolávat osobní rekordy. Zkoncujme s mizerným tréninkem!

Jaký je rozdíl mezi průměrným tréninkem a tím, který zaručí výsledky? Je to vaše napumpovaní, síla, výkonnost nebo energie? Jistě, toto všechno. Musíte být koncentrovaní, plni síli a připraveni jít na to. Všichni usilujeme o ten pocit vědomí, že překonáváme své dosavadní limity. A tím se trénink liší od toho průměrného. Ten okamžik, kdy každé svalové vlákno vyžaduje, aby jste ze sebe vydali to poslední, co ve vás zbývá. Představte si, jak by jste vypadali, kdyby jste s takovou intenzitou prováděli každou sérii každého tréninku.

SMASH pre-workout znamená:

maximální napumpování svalových buněk
razantní zvýšení síly
zaručená mentální bdělost a koncentrace
větší energie a pocit pohody
zmírňování pocitu únavy

snižování hladin kyseliny mléčné a amoniaku a zabraňování spalování svalů
zlepšená výkonnost vhodná pro jakéhokoliv sportovce
ochuceno cukralózou, nikoliv aspartamem
nízký obsah uhlohydrátů

strenght infusion - infúze síly


Dávkování doporučené výrobcem : 1 odměrka ( 16,5 g ) do 100-250nl vody ca 30min před výkonem 

Počet dávek : 30

Upozornění: ztvrdnutí sypké formy výrobku způsobuje obsah látek, především CEE v kombinaci s maltodextrinem. Není na závadu.

Jedna dávka SMASH pre-workout obsahuje : kalorie ....24, kalorie z tuku ... 0, Sacharidy .... 6 g ( 2 % ) , Cukry 0 , Strength Infusion 3 g - Creatine Ethyl Ester, Tricreatine Malate, Pump-Endurence Infusion 4 g - Di-L-Arginine Malate, L-Arginine Alpha-Ketoglutarate, L-Citruline Malate, L-Norvaline, Energy Infusion 1,2 g - Glucuronolactone, Caffein , Tyrosine

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook