Vaso Fusion 240kapslí; Hi Tec Nutrition

Vaso Fusion 240kapslí; Hi Tec Nutrition

Výrobce: Hitec nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Velmi efektivní vazodilatátor, který pumpuje krev do svalů a podporuje silový výkon a rekonvalescenci po cvičení. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 577 Kč
Cena: 519 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

VASO FUSION působí jako velmi efektivní vazodilatátor před, během a po tréninku, který pumpuje krev do svalů a povzbuzuje silový výkon a rekonvalescenci po cvičení.

ÚČINKY VASO FUSION

VASO FUSION vytváří pocit přírůstku energie a nárůstu síly. Všechny jeho aktivní složky přispívají k syntéze NO (oxidu dusnatého) a jeho lepší dostupnosti. NO způsobuje dokonalé prokrvení hladkého svalstva a zlepšuje mikrocirkulaci ve všech tkáních. VASO FUSION zlepšuje zásobení pracujících svalů kyslíkem a živinami, zvětšuje jejich nárůst a regeneraci a zvyšuje endogenní syntézu kreatinu.

PRO KOHO JE URČEN VASO FUSION?
VASO FUSION je účinný doplněk pro všechny sportovce, kteří chtějí vidět okamžitý účinek.

"KNOW-HOW" JMÉNEM CITRULIN MALÁT
  • Citrulin Malát je vedlejší produkt přeměny aminokyseliny Argininu v organismu na oxid dusnatý (NO). Bylo prokázáno v mnoha studiích, že přebytek Citrulin Malátu zvyšuje množství Argininu v krvi, což vede k zlepšené produkci NO. Jak jste se již mohli dočíst, NO znamená zvýšení proudění krve do svalů během cvičení, které jim pomáhá déle vydržet nápor a produkovat větší svalovou pumpu.
  • Citrulin Malát (též znám jako kyselina jablečná) je sloučenina soli, které se často používá jako přídavek do jídel a v případě slouží jako kyselá příchuť pro jablka a ostatní ovoce. V suplementech je jeho spojení s Citrulin Malátem a dalšími látkami z důvodu lepší stability v těle.
  • Nicméně je dokázáno, že Citrulin malát má sám o sobě schopnost oddálení únavy tím, že pomáhá tělu recyklovat kyselinu mléčnou na energii.


VÍCE O LÁTKÁCH

Beta Alanin
Beta-alanin je neesenciální (nebílkovinná) aminokyselina, která je součástí karnosinu, což je přirozeně se vyskytující antioxidant v našem těle, který pomáhá stabilizovat svalové pH. Jeho produkce s přibývajícím věkem klesá.

EGCG
Jedná se o výtažek ze zeleného čaje.
Antioxidant – chrání tělesné tkáně a buňky před oxidativním poškozením.
Pomáhá udržet normální hladinu glukózy v krvi.
Podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému a krevní tlak.
Pomáhá při kontrole tělesné hmotnosti, podporuje normální metabolismus lipidů.
Přispívá k vyšší mentální výkonnosti.

Glukuronolaktón
Podporuje působení ribózy a snižuje únavu, vzniklou během fyzické námahy.

Rutin
Vzhledem k tomu, že rutin posiluje celý cévní systém, logicky po něm tedy sáhneme, pokud nás trápí třeba křečové žíly. Pomáhá tak předcházet i vzniku bércových vředů, k jejichž tvorbě mají lidé s poruchami žil sklony. Jestli se vám často spouští krev z nosu nebo vám krvácejí dásně při čištění zubů či vám znepříjemňují život hemoroidy, nedostatek rutinu může být jednou z možných příčin. Rutin dále snižuje hladinu škodlivého cholesterolu v krvi, krev tím ozdravuje a čistí a jako bonus snižuje i vysoký krevní tlak a riziko vzniku infarktu. Rutin je ve vysokém množství obsažen například v pohance.

VÝROBA A CERTIFIKACE
Všechny látky v VASO FUSION jsou laboratorně testované na čistotu a zakázané látky. Suroviny nejvyšší jakosti jsou dováženy z celého světa a výrobce vlastní certifikáty kvality GMP/HACCP, ISO 9001-2000.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

6 kapslí denně zapít dostatečně velkým množstvím vody.

SLOŽENÍ

L-arginin hydrochlorid, želatina, L-arginin-alfa-ketoglutarát, L-arginin malát (di), L-arginin pyroglutamát, L-ornitin-alfa-ketoglutarát, L-citrulin, L-citrulin malát, glukuronolakton, guanidinopropionová kyselina, stearát hořečnatý (protispékavá látka), betain, L-arginin-ketoisokapronát, extract ze semen vína (OPCs), extrakt ze zeleného čaje (EGCG), extrakt z pohanky (rutin), L-norvalin, niacin, pyridoxin hydrochlorid (vit B6), kyanokobalamin (vit B12), kyselina listová (vit B9).

 Výživové hodnoty
 Vitamíny 1cps 6cps
 Vitamín B3
 8mg 48mg
 Vitamín B6
 0,35mg 2,1mg
 Vitamín B9
 100μg 600μg
 Vitamín B12
 0,625μg 3,75μg
 
 Speciální látky
 1cps 6cps
 Beta Alanin
 125mg 750mg
 L-citrulin malát
 125mg 750mg
 L-arginin HCI
 125mg 750mg
 L-arginin alfa-ketoglutarát
 58mg 350mg
 Glukoronolaktón 50mg 300mg
 Di-arginin malát
 42mg 250mg
 L-arginin Pyroglotamát 43mg 250mg
 L-arginin Ketoizokapronian
 44mg 250mg
 L-ornitin alfa-ketoglutarát
 45mg 250mg
 L-citrulin 46mg 250mg
 Oligomerní proanthokyanidiny
 17mg 100mg
 EGCG (extrakt ze zeleného čaje)  18mg 100mg
 Rutin 8mg 50mg

 

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook