UniSport 500ml

UniSport 500mlUniSport 500ml

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Hypotonický koncentrát pro přípravu nápoje pro doplnění tekutin, iontů a minerálů. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 250 Kč
Cena: 230 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: citrón
230 Kč  Ks
Příchuť: lesní jahoda
230 Kč  Ks
Příchuť: pomeranč
230 Kč  Ks
Příchuť: bílý grep
230 Kč  Ks
Příchuť: višeň
230 Kč  Ks
Příchuť: ananas
230 Kč  Ks
Příchuť: pink grep
230 Kč  Ks
Příchuť: malina brusinka
230 Kč  Ks
Příchuť: černý rybíz
230 Kč  Ks
Příchuť: broskev+maracuja
230 Kč  Ks
Příchuť: mix fruit
230 Kč  Ks
Reg-ge UniSport - středně energetický, mineralizovaný hypotonický nápoj obohacený vysoce účinnými aminokyselinami Taurin, L - Glycin a L - Carnitin určený k optimální náhradě ztracených tělních tekutin, k podpoře regenerace a přirozené energizace organismu. Reg-ge UniSport je určený pro sportovce a fyzicky zatěžované jedince. Na rozdíl od isotonických nápojů, které jsou určeny specificky pro situace s mimořádnou fyzickou a tepelnou zátěží a mohou tvořit jen velmi malou část tekutin přijatých v průběhu dne, je Reg-ge UniSport nápoj hypotonický, (tzn. hypoosmolální - 185mmol/1l při poměru 1:50) a tím umožňuje prakticky neomezenou konzumaci nápoje a to jak před, tak v průběhu fyzické zátěže a v období zotavení.

Je třeba vzít v úvahu, že většina vysokoenergetických nápojů obsahuje větší nálož draslíku než sodíku, což je nevýhodné pro úpravu minerálové rovnováhy v organismu. Nápoj Reg-ge UniSport byl oproti tomu vyvinut s fyziologicky správným poměrem základních minerálů, tedy sodíku, draslíku, hořčíku a fosforu. Tyto důvody jsou jednoznačně prokázány, ověřeny vrcholovými sportovci a v současnosti respektovány světovými vědeckými autoritami.

Použití Reg-ge UniSport
: Pro přesnou přípravu nápoje použijte přiloženou odměrku. Nejoptimálnější teplota pro konzumaci připraveného nápoje je 12 - 17°C, tím je zaručeno dokonalé vstřebání. Hotový nápoj nikdy neskladujte déle než 24 hodin. Jedno celé balení o obsahu 1 l koncentrátu je určeno k přípravě asi 50-70 l nápoje.

Doporučené dávkování Reg-ge UniSport :     10 ml koncentrátu do 6-7 dcl vody,
maximálně 50 ml koncentrátu za den,
pro děti od 3 let maximálně 20 ml koncentrátu denně,
pro přípravu nepoužívejte minerální vody z důvodu narušení osmolality nápoje a minerální rovnováhy.

Upozornění: Poměr ředění Reg-ge UniSport je možné upravit dle chuti. Nápoj po naředění dle doporučení nikdy neobohacujte jinými surovinami především minerály nebo vitamíny! Změníte tím zcela zásadně charakter účinků, což může vést nejen ke znehodnocení, ale i ke zdravotním obtížím. Výrobce neručí za případné znehodnocení nápoje nebo za zdravotní obtíže způsobené např. konzumací nápoje nesprávně ředěného, nevhodně skladovaného, s prošlou záruční lhůtou apod.

Složení Uni Sport Nutrend:
Příchuť lesní jahoda: cukr, regulátor kyselosti kyselina citronová, voda, aroma, chlorid sodný, glukonát hořečnatý, taurin, L-karnitin, L-alanin, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, barvivo E-122 – může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.
 
Příchuť granátové jablko: cukr, regulátor kyselosti kyselina citronová, aroma, voda, chlorid sodný, glukonát hořečnatý, taurin, L-karnitin, L-alanin, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, barviva E-122 – může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí a beta karoten.
 
Příchuť ananas: cukr, emulze ananas (aroma, barviva E-102 a E-110 - mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí), regulátor kyselosti kyselina citronová, voda, chlorid sodný, glukonát hořečnatý, taurin, L-karnitin, L-alanin, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.

UNISPORT nutriční hodnoty:
Z     100 ml     Dávka - 10 ml
Energetická hodnota     1323 kJ/311 kcal     132 kJ/31 kcal
Tuky     0 g     0 g
   z toho nasycené mastné kyseliny     0 g     0 g
Sacharidy     68 g     6,8 g
   z toho cukry     68 g     6,8 g
Bílkoviny     1,4 g     0,14 g
Sůl     1,4 g     0,14 g
Taurin     1000 mg     100 mg
L-alanin     500 mg     50 mg
L-karnitin     500 mg     50 mg

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook