Jan Tana Ultra 1 - soutěžní barva

Jan Tana Ultra 1 - soutěžní barva

Výrobce: Jan Tana

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Jan Tana Ultra 1 - je ten nejlepší a nejjednodušší způsob barvení. Více informací...

Dostupnost: Do 2 dnů

Běžná cena: 1 090 Kč
Cena: 990 Kč

 Ks

Balíček Jan Tana Ultra 1 Vám pomůže k dokonalé prezentaci na soutěžním pódiu a zajistí Vám lepší zbarvení a svalové vykreslení oproti ostatním soupeřům. Věnovali jste Vaší přípravě maximum? Neriskujte tedy a neztrácejte šance zbytečně v rozhodující okamžiky jen kvůli špatnému odstínu barvy. S barvou Jan Tana Ultra 1 nic neriskujete! Snadná a rychlá aplikace se zaručeně dokonalým zbarvením Vás jistě nezklame.

V minulosti byly v prodeji tři různé velikosti těchto barev - do loňského roku 147 ml, v části letošního roku 89 ml, nyní aktuálně nabízíme velikost 118 ml. Ta vystačí bez problémů na celou soutěž (řadě závodníků na soutěže dvě).

 

Tato barva se může používat na soutěžích IFBB (SKFČR).

 

Balíček Jan Tana Ultra 1 obsahuje:

  • Jan Tana Ultra 1 (118 ml)
  • Jan Tana Skin Prep (188 ml)
  • aplikační puff

Toužíte po dokonalé barvě na soutěžním pódiu? Zkoušíte všechno možné, a přesto nejste s odstínem spokojeni? Chcete mít nejlepší svalové vykreslení? Cítíte, že Vaše pokožka je náročnou předsoutěžní přípravou unavená, bez lesku a vitality? Vydrží Vám zakoupená barva jen na krátkou dobu a musíte si dokupovat další? Vadí Vám věčně špinavé oblečení od soutěžní barvy a neustále opakovat aplikaci barvy? To všechno teď může být již minulostí. Nová řada výrobků Jan Tana Vám dodá vše, po čem toužíte, a navíc vydrží mnohem déle, než běžná soutěžní barva Dream Tan.

 

Zaručeně budete s výsledkem spokojeni!

  • nenáročná a rychlá aplikace
  • stačí jedna aplikace ráno před soutěží
  • nedochází k zašpinění oděvu
  • dokonalé vykreslení Vašich svalů
  • perfektní odstín bez nutnosti předchozího opalování
  • vystačí na mnohem více aplikací než běžné soutěžní barvy

 

Jan Tana Ultra 1

Jan Tana Ultra 1 je nejlepší mezi soutěžními barvami. Díky rychlé a jednoduché aplikaci a dokonalému zbarvení si získá každého závodníka. Měli jste potíže se špiněním oblečení? S novinkou Jan Tana Ultra 1 již nemusíte, nejen, že rychle schne a nešpiní oděv, ale navíc Vám stačí pouze jedna jediná aplikace, a to ráno v den soutěže! Měli jste vždy potíže se světlou kůží, a proto se před závody museli více opalovat? Nebyla Vaše soutěžní barva v odstínu, který jste si představovali? Jan Tana Ultra 1 se o všechno postará! Je určena pro všechny typy pokožky od světlé, středně tmavé až po tmavé zbarvení. Tmavě kaštanová barva vynikne na světlé kůži a mahagonové zbarvení zas pokryje pokožku tmavé barvy.

 

Jan Tana Skin Prep

Přípravek Jan Tana Skin Prep je připraven dokonale očistit a zjemnit Vaši pokožku a navíc upraví pH Vaší pokožky. Během koupele tak zažijete velice příjemnou, jemnou masáž s nádechem meruňkové vůně.

 

Aplikační puff

Zkoušíte různé způsoby roztírání soutěžní barvy? Špiníte si při roztírání ruce? Nyní dostanete zároveň k soutěžní barvě Jan Tana Ultra 1 aplikační puff pro jednoduché roztírání.

 

Doporučené použití řady Jan Tana:

přípravek Jan Tana Skin Prep naneste během sprchování na vlhkou pokožku a pečlivě vmasírujte do pokožky celého těla; dokonale očistí Vaši pokožku; použijte jak na obličej, tak na tělo, poté opláchněte a osušte; nepoužívejte deodorant ani pleťovou vodu.

Ráno v den soutěže naneste pomocí rozprašovače barvu Jan Tana Ultra 1 rovnoměrně po celém těle; vytvoří ideální odstín

pro perfektní výsledky používejte denně týden před soutěží Jan Tana Skin Prep

 

Složení:

Jan Tana Ultra 1

deionizovaná voda, dihydroxyaceton, benzyl alkohol, propylen glykol, panthenol, polysorbát-20, fenoxyethanol, methylisothiazolinone, xanthanová guma, aroma, fragrance, barvivo FD&C modř #1, FD&C červeň #4, D&C žluť #10, D&C oranž #4, D&C fialová #2, FD&C žluť #5

 

Jan Tana Skin Prep

deionizovaná voda, tea-lauryl sulfát, polyethylen, methyl gluceth-20, PEG-7 glyceryl, cocoate, panthenol, fosfolipidy, abscorbyl palmitát, retinyl palmitát, tokoferol acetát (vitamín E), polysorbát-20, triethanolamin, EDTA disodný, akryláty C10-30 alkyl-akrylát crosspolymer, aroma, propylen glykol, methyldibrom glutaronitrile, fenoxyethanol, D&C oranž #4, D&C červeň #40

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook