TROPHIX 5.0 Syntrax 2,3Kg SYNTRAX

TROPHIX 5.0  2,3KgTROPHIX 5.0  2,3Kg

Výrobce: Syntrax USA

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Syntrax Trophix 5.02 - vícesložkový protein od výrobce legendárního proteinu Matrix 5.02 Více informací...

Dostupnost: Do 2 dnů

Běžná cena: 1 290 Kč
Cena: 949 Kč


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: vanilka
949 Kč  Ks
Příchuť: čoko
949 Kč  Ks
Příchuť: jahoda
949 Kč  Ks

Syntrax Trophix 5.0 - vícesložkový protein od výrobce legendárního proteinu Matrix 5.0

Trophix kombinuje čtyři různé zdroje bílkovin - kasein, vaječný albumin, syrovátkový protein a glutaminové peptidy do jednoho univerzálního produktu. Kasein, hlavní zdroj bílkovin v Trophix, je pomalu působící protein, který se vstřebává do těla po delší dobu. To nejen zajišťuje tělu trvalý zdroj aminokyselin, ale také vytváří dlouhodobé pocity sytosti a plnosti.

 

Trophix je doplněn jedinečnou směsí syrovátkového proteinu, vaječného albumin a glutaminových peptidů. Syrovátka je rychle působící zdroj bílkovin, který podporuje imunitní systém a dodává tělesným tkáním stavební látky - aminokyseliny. Vaječný albumin je středně rychle uvolňováný protein, který dokonale podporuje růst a zásobuje svalovou tkáň výbornými aminokyselinami a množstvím růstových faktorů. L-glutaminu je jeden z nejdůležitějších stavebních kamenů v lidském těle. Jedinečným přínosem směsi těchto různých proteinů, je Trophix jednoznačně perfektní proteinový prášek na podporu jak krátkodobé a dlouhodobé regenerace.

 

Stejně jako u všech produktů, Syntrax, Trophix používá pouze nejkvalitnější zdroje bílkovin a ochucovadel. Tyto složky mohou být dražší než v jiných proteinových prášcích, ale chutnají skvěle.

 

Syntrax Trophix 5.02 vlastnosti:

Směs postupně uvlňujících se proteinů: micelární kasein směs syrovátkových bílkovin a vaječný albumin.

  • Obsahuje glutaminové peptidy.
  • Krémová a plná textura.
  • Perfektně se rozpouští.
  • Lahodný v mléce i ve vodě.
Složení Syntrax Trophix 5.02: proteinová směs: ultrafiltrovaný mléčný proteinový koncentrát (obsahuje micelární kasein), ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový koncentrát, vaječný albumin, hydrolyzovaný pšeničný gluten (zdroj glutaminových peptidů), kakaový prášek (u příchutí čokoláda), přírodní a umělé příchutě, sójový lecitin (antioxidant, emulgátor), acesulfam draselný (náhradní sladidlo, látka zvýrazňující chuť), sukralóza (náhradní sladidlo), červeň ažura (barvivo příchuť jahoda).
...........................................................................................................................................
Nutriční hodnoty ve 100g Syntrax Trophix 5.0:
Energetická hodnota…....................... 363 kcal / 1525 kJ
bílkoviny…................................................ 71,4
sacharidy…...............................................14,3g
(z toho cukry 10,7g; vláknina 0g)
tuky…......................................................1,8g
(z toho nasycené 0g)
..........................................................................................................................................
Vitamíny a minerály v 1 dávce (32g): Vápník… 350mg(44%*), draslík…100mg (5%*), fosfor…100mg (14%*), hořčík 24mg (6%*), železo… 0,72mg (5%*), sodík… 90mg**. *DDD = doporučená denní dávka, **DDD není stanovena.
Dávkování Syntrax Trophix: smíchejte 1-2 odměrky s cca 240-480ml studené vody případně odtučněného mléka, pijte 2-3x denně.
Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook