BCAA Elite Rate 10cps Blistr

BCAA Elite Rate 10cps Blistr

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

BCAA Elite Rate základní aminokyseliny pro ochranu, regeneraci a stavbu svalové hmoty. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Cena: 40 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Rozvětvené řetězce aminokyselin BCAA – Branched chain amino acids. BCAA Elite Rate obsahují esenciální aminokyseliny L-isoleucin, L-leucin, L-valin. Ve svalech jsou metabolizovány jako zdroj energie spíše než v játrech. Ruší tedy svalový katabolismus během zátěže.

BCAA elite rate jeden z nejoblíbenějších produktů podporující také urychlení a prohloubení regenerace po náročném výkonu. Elitní poměr aminokyselin L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin 2:1:1 pro maximální využitelnost organismem

Složení BCAA Elite Rate: L-leucin, L-isoleucin, L-valin, želatinová kapsle, látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku BCAA Elite Rate:
Energetická hodnota 1636 kJ
Bílkoviny - proteiny 88.2 g
Sacharidy - uhlohydráty 4.1 g
Tuky 1.8 g

Aminokyseliny v 1 kapsli BCAA Elite Rate:
L-Isoleucin 125 mg
L-Leucin 250 mg
L-Valin 125 mgDávkování BCAA Elite Rate:
Denní dávka je 6 kapslí. Pro ochranu svalové hmoty vezměte 3-6 kapslí BCAA elite rate 30-60 minut před fyzickým výkonem nebo pro urychlení doby regenerace 3-6 kapslí ihned po fyzickém výkonu. Nebo můžete oba způsoby kombinovat. Upozornění: Nevhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Podobné produktyTOPlist
Facebook