Tribusten Amix 125cps

Tribusten Amix 125cps

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Efektivní stimulant testosteronu a sexuální výkonnosti Tribusten s maximálním využitím rostlinných extraktů v 1 kapsli. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 595 Kč
Cena: 506 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Přípravek Tribusten Amix, který legálním a přirozeným způsobem stimuluje produkci anabolického hormonu testosteronu. Tribusten Amix tedy pomáhá nabírat svalovou hmotu, zlepšuje sportovní i sexuální výkon. Tribusten Amix je jeden z nejsilnějších produktů založených na přírodních surovinách. Tribusten Amix kombinuje v sobě vysoce kvalitní Tribulus terrestris a komplex tzv. "testosteronových stimulátorů" - Saw Palmetto , Muira Puama, Panax Ginseng, Cucurbita Pepo, Avena Sativa a Cordyceps Sinensis. Tyto čistě přírodní látky napomáhají stimulovat zvyšování hladiny testosteronu a ještě více znásobují účinky Tribulusu.

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku Tribusten Amix:

Energetická hodnota...............1620.4 kJ

Bílkoviny - proteiny.................19.21 g

Sacharidy - uhlohydráty............61.7 g

Tuky........................................6.6 g

Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli Tribusten Amix:

Avena sativa....................................30 mg

Extrakt housenice čínská....................20 mg

Extrakt Panax ženšen.........................50 mg

Extrakt tykve obecné.........................40 mg

Muira Puama....................................50 mg

Saw Palmetto Berries........................60 mg

Tribulus Terrestris extrakt.................400 mg

Další složky Tribusten Amix: želatinová kapsle, želatina, voda, barvivo - oxid titaničitý, stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel), látky protispékavé: stearát hořečnatý a oxid křemičitý

Dávkování Tribusten Amix: Denní dávka je 5 kapslí rozdělených. 1 kapsle ráno na lačno, 2 kapsle odpoledne a 2 kapsle před spaním. Z důvodu efektivity produktu užívejte maximálně po dobu 8 týdnů. Po té následuje pauza min. 4 týdny.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook