Tribulyn max 90% saponins 90cps

Tribulyn max 90% saponins 90cps

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Anabolický stimulant TribuLyn Max 90% z extraktu Tribulusu pro přirozené zvýšení anabolického hormonu testosteronu. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 550 Kč
Cena: 527 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Stimulujte vylučování hormonu testosteronu s doplňkem TribuLyn Max 90% pro sílu výkon a svalovou hmotu. TribuLyn Max 90% - Vysoce koncentrovaný extrakt (90% steroidních saponinů) z rostliny Tribulus Terrestris. Velice silný přírodní stimulant podporující zvyšování hladiny testosteronu, nárůst síly, zlepšení libida.

Složení TribuLynMax 90%: 90-ti procentní extrakt z Tribulus terrestris (kotvičník zemní), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý


Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku TribuLyn Max 90%:
Energetická hodnota 1325 kJ
Nasycené (tuky) 29.6 g
Bílkoviny - proteiny 39.8 g
Tuky 3.8 g

Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli TribuLyn Max 90%:
Tribulus Terrestris extrakt 90% saponinů 750 mgDávkování TribuLyn Max 90%: denní dávka Tribulynu je 1-2 kapsle nejlépe večer před spaním.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook