HYDRO Instant protein 2kg

HYDRO Instant protein 2kgHYDRO Instant protein 2kg

Výrobce: Extrifit

Přečíst komentáře | Přidat komentář

HYDRO Instant je proteinový koncentrát, který je enzymaticky štěpený syrovátkový protein s obsahem bílkovin 73%. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 782 Kč
Cena: 1 464 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


HYDRO Instant je speciální protein, který je štěpený nejvyšším technicky možným stupněm hydrolyzace bílkovin - 32procentním stupněm hydrolýzy, tzn. s nejvyšším obsahem volných peptidů, jaký je v současnosti ve sportovní výživě možný.

HYDRO Instant je vůbec nejkvalitnější možný zdroj bílkovin na světě. Tento protein používají profesionální kulturisté, protože jim umožňuje strávit enormní množství bílkovin, což při použití běžných proteinových doplňků není možné. Z hlediska využitelnosti a stravitelnosti stojí HYDRO Instant na samé špici veškerých bílkovinných zdrojů. Díky hydrolýze („předžvýkání“) nezatěžuje trávicí ústrojí a gastrický (trávicí) čas je zkrácen na minimum.

Použití hydrolyzovaného syrovátkového proteinu je velice žádoucí u silových sportovců, powerlifterů, kulturistů a vzpěračů, kde jsou pro rozvoj síly a svalové hmoty užívány velmi vysoké dávky bílkovin Pouze hydrolyzovaný syrovátkový protein je velmi dobře stráven i v těchto vysokých dávkách. Užívejte HYDRO Instant: 1 - 2 odměrky v době po tréninku, také ráno po probuzení a rovněž tak na noc nebo i v noci, kdy extrémně rychlá absorpce bílkovin nenaruší kvalitu spánku. Na jednu odměrku použijte 2 dcl vody.

Složení HYDRO Instant: enzymaticky štěpený hydrolyzovaný syrovátkový proteinový koncentrát, sukralóza, acesulfam K, čokoládové aroma, kakao

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook