Anator P70 MuscleTech 1,5kg

Anator P70 MuscleTech 1,5kg VyprodánoAnator P70 MuscleTech 1,5kg Vyprodáno

Výrobce: MuscleTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Maximální probuzení Vašich genů pro svalový rozvoj díky ANATOR P70. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 2 690 Kč
Cena: 1 031 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Anator-p70 je první klinicky ověřený a maximálně účinný genový aktivátor!

Jak již bylo řečeno, vědecký tým společnosti MuscleTech™ spolu s Dr. Greenhaffem nad výzkumem strávili nespočetně mnoho hodin. Byly prováděny testy svalové biopsie a hormonální analýzy, stejně jako nejmodernější analýzy genových čipů, přičemž bylo prozkoumáno více než 40 000 genů! Žádný jiný výrobek nebyl vynalezen nebo ověřen pro řízení hlavních genetických regulátorů mTOR, p70S6K, PKB, FOXO a MAFbx. Anator-p70™ ovládá tyto klíčové regulátory, aby zajistil, že Vaše DNA obdrží správné podněty a vytvoří novou svalovou tkáň a to na místech, kde byste ji předtím nezískali. Tímto se z výrobku Anator P70 stal opravdu jedinečný produkt, který pomáhá dosahovat neuvěřitelných výsledků při tvorbě svalů bez ohledu na genetické dispozice.

Pokud se budeme hlouběji zajímat o podnět k vytvoření takového produktu, tak rovněž zjistíme, že Anator P70 pomáhá i lidem, pro které je svalstvo nutné k přežití. Jedná se o lidi trpící nemocemi jako je sarkopenie a dalšími chorobami způsobující ztrátu svalstva. Tito lidé jsou rovněž předmětem spotřeby tohoto vysoce účinného přípravku.

Dokonce i takový bodybuilder, jakým je Jay Cutler, špičkový sportovec IFBB top pro a zároveň hvězda týmu MuscleTech™, má genetická omezení, Anator-p70™ přes ně ale proniká! Právě Anator-p70™ pomohl Jayovi k tomu, aby se stal jedním z nejlepších tím, že překonal jeho geneticky dané hranice. Nyní máte tuto možnost i Vy!

Dávkování Anator-p70:

* ihned po Vašem cvičení rozmíchejte 1 dávku (2 odměrky) v 3,5 – 4,5 dl studené vody
* toto balení je určeno na dobu jednoho měsíce za předpokladu, že trénujete čtyřikrát týdně
* abyste dosáhli nejlepších výsledků, používejte alespoň 8 týdnů

Poznámka: aby výrobek Anator-p70 zůstal čerstvý, uchovávejte ho na suchém a chladném místě, Anator-p70 je prodáván na váhu, takže se mohou vyskytnout drobné usazeniny, před použitím nádobu protřepejte

Složení Anator-p70 (ve 2 odměrkách, tj. v 93 g):

* energie - 320 kcal (1339,5 kJ)
* celkový podíl tuků - 1 g
* celkový podíl cukrů - 57 g (v podobě čisté dextrózy)
* bílkoviny - 20 g
* vápník - 65 mg
* železo - 0,7 mg
* sodík - 60 mg
* phenylGene™ - 7,2g (L-fenylalanin, fenylalanin alfa-ketoglutarát, fenilalanin ethyl ester HCI, fenylalanin isovelerát)
* leuciGene™ - 7,2g (L-leucin, Leucin methyl ester HCI, Leucin ethyl ester HCI, Leucin alfa-ketoglutarát, Leucin isovelerát)
* geneTOR™ - 5 g (kreatin monohydrát, alanin methyl ester HCI, alfa-ketoglutarát

složky Anator-p70: Ana-Drive (Spray-sušené a Enzymaticky Konvertováno Maltodextrin, laboratoř-testován, HPLC certifikované glukózy), L-leucin (s Nano-Difuse Technology), kreatin monohydrát (s Nano-Difuse Technology), syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje mléko a sóju ) (Poskytování di-, tri-, oligo-a polypeptidy), kyselina citronová, L-fenylalanin, příchutě, odpěňovač (Dimethylpolysiloxan), sladidla (aspartam, acesulfam-draslík), barevný (červeň Allura AC), L-glutamin , L-isoleucin, L-valin, maliník (Rubus idaeus), alfa-ketoglutarát, Alpha lipoová, Beta-alanin, pivovarské kvasnice (jako S. cerevisiae) (obsahuje lepek), kreatin bezvodý, kreatin HCl, dihydrát fosforečnanu, fosforečnan vápenatý, fosforečnan Dikalium, Hibiscus prášek (jako sabdariffa Hibiscus květ), L-arginin, L-arginin alfa-ketoglutarát, L-cirtulline, L-tyrosin, Quercetin dehydratovat (jako Fava d'ANTA)

Upozornění:

* Anator-p70 není vhodný pro osoby mladší 18 let
* během používání dodržujte dostatečný pitný režim
* přípravek nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud jste osoba s vrozenou poruchou metabolismu nebo jinými lékařskými poruchami, jako je cukrovka nebo sklony k hyperglykémii a hypoglykémii
* nepoužívejte ani v případě, pokud užíváte nějaké léky na předpis, ale i volně prodejné
* udržujte z dosahu dětí
* výrobek splňuje veškeré normy, aby mohl být volně prodejný jak ve Spojených Státech, Kanadě, tak i v celé Evropské Unii
* neobsahuje tedy žádné nepovolené a nelegální látky
* před uvedením na trh prošel náročnými testy v několika nezávislých státních i nestátních institucích, které zaručují jeho nezávadnost vůči lidskému zdraví

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook