Goliath 30% 2,7kg

Goliath 30% 2,7kg vyprodáno!

Výrobce: Syntrax USA

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Převratný plnič Vašich svalů - Goliath gainer s postupným optimalizovaným uvolňováním, plný kvalitních bílkovin s obsahem lipotropních látek pro přírůstky čisté svalové hmoty. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 690 Kč
Cena: 854 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Přichází nový převratný plnič Vašich svalů - Goliath s postupným optimalizovaným uvolňováním glukózy do krevního oběhu. Přijatá energie může být tak využita k tvorbě čisté svalové hmoty s minimem tuku, a také se navýší zásoby energie ve svalech ve formě glykogenu pro další tvrdý trénink.

Perfektní anabolická receptura GoliathTM je obsahuje patentovanou proteinovou frakci ColostrimTM. (zdroj je bioaktivní kolostrum prvotní mateřského mléko, které vylučují samice savců přibližně do 24 hodin po porodu mláďat). ColostrimTM obsahuje jedny z nejdokonalejších peptidových frakcí, které stimulují svalový růst a navození anabolického stavu. Tento účinek umocňuje GoliathTM = anabolická proteinová směs MatrixTM.

Důležitou složkou je dále anabolická sacharidová směs GoliathTM , která je třísložková. Tyto „speciální“ sacharidy nepůsobí stejně jako dříve používané formy (maltodextrin, dextróza). Jejich úlohou je dlouhodobé optimalizované uvolňování glukózy do krevního oběhu.

Nezanedbatelným přínosem je lipotropní, anabolická tuková směs nenasycených mastných kyselin: CLA, MCT a PS (fosfatidylserin) stimuluje uvolňování mastných kyselin z podkoží a růst čisté svalové hmoty.

 

Tabulka nutričních hodnot 2 odměrky (67,5 g) 3 odměrky (101 g) 4 odměrky (135 g)
energetická hodnota 300 kcal 450 kcal 600 kcal
bílkoviny (Colostrum, ultrafiltrovaný bioaktivní mléčný koncentrát, bioaktivní vaječný albumin, glutaminové peptidy) 20 g 30 g 40 g
sacharidy (palatinóza, trehalóza, cane juice) 33,5 g 50,3 g 67 g
tuky (MCT, CLA, fosfatidylserin) 9 g 13,5 g 18 g

 

Doporučené dávkování:

  • do 80 kg: dvě odměrky
  • od 80 do 90 kg: 3 odměrky
  • nad 90 kg: 4 odměrky
  • dávkujte po ukončení tréninku, v případě únavy, večer před spaním, popř. jako náhradu stravy kdykoliv během dne

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook