Explosun 700g Výprodej EXP 6/2010 vyprodáno

Explosun 700g Výprodej EXP 6/2010 vyprodánoExplosun 700g Výprodej EXP 6/2010 vyprodánoExplosun 700g Výprodej EXP 6/2010 vyprodánoExplosun 700g Výprodej EXP 6/2010 vyprodáno

Výrobce: SunGold Nutrients

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Explosun je „nabušená“ před-tréninková formule plná stimulujících účinně namíchaných látek svalový i silový rozvoj. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 290 Kč
Cena: 415 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Kompletní účinná směs Explosun je plná legálních anabolických ingrediencí. Tato formule Explosun byla sestavena na vědeckém podkladu tak, aby podporovala opravdu efektivní nárůst svalové hmoty. Kre-Alkalyn v kombinaci s Argininem Ethyl Ester Malate, Beta-alaninem, aminokyselinami, vitamíny a dalšími prospěšnými složkami výrazně zvýši produkci NO, prokrvení, napumpování, a také zvýší pálení tuků.

 

Explosun: Optimální kombinace účinných látek pro zvýšení explosivní síly, objemu a intenzity tréninku.Pokud usilujete o maximální růst svalové hmoty a síly a současně chcete zlepšit výkon, ochranu svalstva a regeneraci, vyzkoušejte právě Explosun. Současně zaznamenáte zlepšení regenerace již mezi sériemi díky snížení tvorby kyseliny mléčné, což Vám umožní absolvovat tvrdší trénink.

Maximálních účinků je dosaženo vlivem speciální kombinace a poměru účinných látek v každé dávce Explosun. 

Základ každé dávky Explosun tvoří:      

- 2000mg Kre-alkalynu: je nejsilnější formou Kreatinu. Vyniká schopností vysoké absorpce v organismu. Má za účinek maximální anabolizaci tj.: nárůst svalové hmoty, zvýšení síly a výkonnosti bez nabírání vody, povzbuzení svalů vysoko v tkáni, obnovu energetických zásob i podporu spalování tuků.       

- 1500mg Arginin Ethyl Esteru: Arginin je jednou ze základních aminokyselin lidského organismu. Jeho základní funkcí je zvýšení prokrvení periferií (prostřednictvím zvýšené produkce oxidu dusnatého NO), vyšší produkce somatotropinu (růstového hormonu- STH ), zlepšení funkce pohlavních orgánů a u mužů zvýšení spermatogeneze (tvorby spermií). Podílí se na biosyntéze kreatinu.       

- 500mg L-Citrulin malátu: Aminokyselina s řadou metabolických funkcí: navyšuje produkci energie (zvýšení produkce ATP o více než 30 % během fyzické zátěže, účastní se detoxikace amoniaku v cyklu kyseliny močové, stimuluje imunitní systém       

- 2250mg komplexu BCAA: klíčové aminokyseliny Valin, Izoleucin, Leucin, které mají prokazatelný podpůrný vliv při syntéze proteinu a regeneraci svalových buněk.        

- 250mg Beta-alaninu pomáhá stabilizovat svalové pH ve svalových vláknech během tréninku. Tím je zabráněno tvorbě kyseliny mléčné a dochází k výraznému urychlení regenerace.         

- 500mg Betainu je součástí různých metabolických procesů. Chrání buňky a tkáně před dehydratací a osmotickou inaktivací a umožňuje úspory energie nutné k zachování rovnováhy vody a iontů.       

- 175mg Kofeinu pro stimulaci organismu před fyzickým výkonem, zvýšení koncentrace a udržení pozornosti i podporu spalování tuků.             

- 350mg Hořčíku – Magnesia, které chrání před vznik nervosvalových a svalových křečí, stimuluje tvorbu protilátek a zvyšuje imunitu.  

Další složky Explosun: Vápník, Vitamin B6 a B12, maltodextrin.

 

 

Dávkování Explosun:

 

Rozmíchejte 1 odměrku (26g) do cca 100-200ml vody, užívejte cca 15-30minut před tréninkem

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook