The Only Whey Protein 77% 2,27kg

The Only Whey Protein 77% 2,27kg Dočasně vyprodáno

Výrobce: USA Sports Labs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Syrovátkový proteinový koncentrát The Only Whey Protein výborné chuti a kvality za rozumnou cenu! Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 990 Kč
Cena: 859 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


The Only Whey Protein je kvalitní, velice dobře vstřebatelný a tělem využitelný bílkovinný produkt nejvyšší biologické hodnoty. Obsahuje nový speciální syrovátkový koncentrát s vylepšenou formulí.

Only whey Protein se moderní technologií CFM ultrafiltruje, mikrofiltruje a izoluje do vysokomolekulární bílkovinné frakce s obsahem laktózy menším než 5%. Tato frakce se poté speciálním procesem upravuje do instantní podoby, vzniká tak jeden z nejlépe rozpustných proteinů. Skvělá chuť a rozpustnost je samozřejmostí. Přirozený obsah anabolicky působících aminokyselin u Only Whey Protein je velmi vysoký.Díky tomu je vhodný k potlačení ranní a potréninkové katabolické fáze. Okamžitě se vstřebává do krevního oběhu, dopraví potřebné živiny do svalstva, a tak pomůže organismu dostat se do anabolické (růstové) fáze.


Dávkování Only Whey Protein: 1-2 odměrky do 150-300ml vody případně nízkotučného mléka. Dle stravovacího a tréninkového režimu vzhledem k nárokům organismu na množství bílkovin zařadit 1-3x denně. Nejvhodněji ráno, cca 1hodinu před a do hodiny po tréninku nebo na noc.

Poznámka: Nově baleno v černé dóze! - Obrázek ilustrační.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook