Testoplast 800 mg 100 kapslí

Testoplast 800 mg 100 kapslí

Výrobce: Hitec nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Dopomáhá k intenzivnější výstavbě svalstva, síly, odbourávání tuků, zvýšené vitalitě, sexuální síly a lepší regeneraci po tréninku. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 388 Kč
Cena: 349 Kč

 Ks

Testoplast 1000 mg je určen pro podporu svalové hmoty, síly  a výkonu. Moderní anabolizér obsahuje pískavici (řecké seno), vitamín A, zinek, selen a hydroxy-isoleucin. Toto spojení dokáže divy a posune vaše hranice o kus dál. Testoplast je také vhodný do diety, podporuje vitalitu a sexuální výkon.

TESTOPLAST je bohatým zdrojem steroidních saponinů a vysoce koncentrovaného 4-hydroxyisoleucinu, obohacen o vitamín A a stopové prvky: zinek a selen, nezbytné pro syntézu steroidních hormonů, inzulínu, organických bílkovin a pro antioxidační ochranu organismu. Účinek TESTOPLASTU velmi závisí na výživových návycích a nasazení dodatečných suplementů (kreatin, aminokyseliny). Pokud máte zdravou střevní flóru, může mít TESTOPLAST lepší (ale především zdravější) výsledky jako prohormony.

Jakožto produkt typu testosteron booster se doporučuje TESTOPLAST mužům po 30. roku věku, kdy začíná rapidně klesat v těle hladina testosteronu.

Doporučené dávkování: 3 kapsle denně mezi jídly, zapíjejte velkým množstvím vody.

Složení: Extrakt Fenugreek (pískavice, řecké seno), kapsle (hovězí želatina, barvivo: oxid titaničitý), protispékavá látka - hořečnaté soli mastných kyselin, citronan zinečnatý, retinyl-acetát, selenan sodný.

 Obsah účinných látek
 Ve 3 kapslích V 1 kapsli
 Vitamín A
 800µg 266,7µg
 Zinek 5mg 1,7mg
 Selen 55µg 18,3µg
 Extrakt z Pískavice (řecké seno)
 850mg 283,3mg
 4-Hydroxy-Isoleucin 100mg 33,3mg

Upozornění: Potravina určená pro zvláštní výživu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nemůže být používán jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před mrazem a slunečním zářením.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook