100% Iso Whey 1,8kg + Creatine PH-X 90cps

100% Iso Whey 1,8kg + Creatine PH-X 90cps vyprodáno!

Výrobce: Biotech USA

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Základní kombinace přípravků pro sportovce: protein Iso Whey a kreatin Creatine PH X. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 850 Kč
Cena: 769 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Kombinace proteinu Iso Whey a Kre-alkalynové formy Creatine PH-x je ideání pro budování svalové hmoty a síly.


Proteinový koncentrát 100% Iso Whey je ten pravý přípravek pro regeneraci a budování buněk (anabolickým procesem). Zvlášť se to týká rostoucích svalových buněk. Je velmi důležité, aby potřebné aminokyseliny byly k dispozici v přiměřeném množství pro budování svalů. Naštěstí můžeme předejít nedostatku aminokyselin konzumací doplňku Iso Whey, které obsahují vysoce kvalitní a vysoce účinné bílkoviny v potřebném množství.

Aminokyseliny stimulují podmozkovou žlázu k vylučování růstového hormonu, který je důležitý k rozvoji svalové tkáně, dodávají dusík organismu. Aminokyseliny, které poskytuje Iso Whey, jsou základním stavebním kamenem vyrýsovaného svalstva. 100% Iso Whey je zdroj bílkovin fantastické kvality syrovátky, který ve velkém množství obsahuje aminokyseliny, hlavně esenciální.

Dávkování 100% Iso Whey doporučené výrobcem: Smíchejte 3-5 odměrek (25-50g) přípravku s 150-400 ml vody nebo odtučněného mléka a užívejte 2-3 dávky denně (15-30 minut po tréninku, mezi jídlem anebo před spaním).

Speciální forma kratinu, tzn. Díky vyšší hodnotě pH kreatinových molekul na hodnotu pH-X = forma kre-alkalyn projede při zachování struktury přes trávicí systém, vstřebává se do krevního oběhu, a dostává se do svalů v původním stavu. Díky vysoké hodnotě pH CREATINE pH-X možné používat 10-krát efektivněji jako tradičný kreatin monohydrát.
Pro maximální účinky dávkujte CREATINE pH-X 2-6 tab 2x denně (v den tréninku cca 40min před a po tréninku.)

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook