Taurine 1000mg Amix 120cps

Taurine 1000mg Amix 120cps

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Taurine 1000 Amix je stimulační látkou, která podporují činnost nervové soustavy a tím zlepšuje fyzickou i psychickou výkonnost. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 312 Kč
Cena: 265 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Taurine 1000 Amix na člověka působí jako významný energizér, protože stimuluje mozkovou aktivitu. Taurin je druhá nejčastěji se vyskytující aminokyselina ve svalové tkáni. Vzniká metabolismem cysteinu a methioninu. Taurin ovlivňuje chování neurotransmiterů, optimalizuje činnost CNS a prokrvení mozku, čímž dochází ke stimulaci myšlenkových pochodů a celkovému zvýšení fyzické výkonnosti a psychické bdělosti.Zajímavým efektem Taurine 1000 Amix  pro sportovce je, že Taurin má schopnost napodobovat funkci insulinu a umožňuje tak zlepšit využití sacharidů podobným mechanismem (pomocí Taurinu dokáže glukóza vstupovat do buněk), ale nedojde přitom jako u inzulínu k poklesu krevního cukru nebo až hypoglykémii. Taurine 1000 Amix tak zvyšuje přístupnost energie pro buňky. Taurinem 1000 Amix také zvýšíte účinnost obnovy sil po tréninku. Taurin se spolupodílí na obnově glykogenu. - doporučujeme Taurine 1000 Amix kombinovat s Dextrozou či Maltodextrinem.
Složení Taurine 1000 Amix: taurin, želatinová kapsle, látky protispékavé: stearát hořečnatý a oxid křemičitý

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku Taurine 1000 Amix:
Energetická hodnota1658 kJ
Bílkoviny - proteiny97.5 g
Sacharidy - uhlohydráty1 g
Tuky1 g
 
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli Taurine 1000 Amix:
Taurin pure1000 mg


Dávkování Taurine 1000 Amix: maximální denní dávka Taurinu jsou 2 kapsle denně 30-45 minut před fyzickým výkonem Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook