AKCE T90 - Testosterone Booster 120cps+120cps+BCAA Malate 120cps ZDARMA

AKCE T90 - Testosterone Booster 120cps+120cps+BCAA Malate 120cps ZDARMAAKCE T90 - Testosterone Booster 120cps+120cps+BCAA Malate 120cps ZDARMA

Výrobce: XXLabs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Podpořte maximální vylučování testosteronu s T90 tribulus terrestris, pro maximální přírůstky svalové hmoty, sportovních i sexuálních výkonů. Více informací...

Dostupnost: Dočasně nedostupné

Běžná cena: 1 780 Kč
Cena: 770 Kč

Informaci o dostupnosti Vám rádi sdělíme na telefonu 608 962 685 nebo e-mailu info@sportnutrition.cz.


T90 je vynikající stimulant produkce vlastního testosteronu. Je důležité správně a tvrdě trénovat, kvalitně a dostatečně jíst a bezesporu i dobře odpočívat. Vaši hladinu testosteronu však nemůžete opomenout. Musí být rovněž dostatečná – nadlimitní - tak, aby mohlo dojít k očekávanému svalovému růstu.

Tribulus Terrestris
je bylinka známá svým pozitivním ovlivněním hladiny testosteronu v těle. Díky tomu u většiny jedinců významně zlepšuje silové a vytrvalostní výsledky. Zvýšená hladina testosteronu v těle navíc pozitivně ovlivňuje sexuální libido a výkonnost mužů – což zajisté ocení nejen starší jedinci.

T90 - Extreme Testosterone Booster od XXtreme Nutrition ® obsahuje Tribulus Terrestris v extrémní 90% koncentraci. Nižší koncentraci necháváme konkurenčním výrobkům.

T90 - Extreme Testosterone Booster
- zvyšuje přirozenou hladinu testosteronu.
- zvyšuje sílu a vytrvalost.
- zvyšuje sexuální elán a výkonnost.
- zvyšuje produkci spermií.
- zlepšuje reprodukční funkce, libido, a ovulaci u žen

Maximální koncentrace 90% saponinů tribulusu pro maximální výsledky!

Složení T90: Tribulus Terrestris Extrakt (90% steroidních saponinů), želatinová kapsle. Tribulus Terrestris 90% steroidních saponinů - 750 mg v kapsli.


Nutriční hodnoty (100g):

- energetická hodnota - 334kcal / 1410kJ
- bílkoviny - 33,9 g
- sacharidy - 36,2 g
- tuky - 5,9 g

Doporučené dávkování T90:
Užijte 1 kapsli 1-2 krát denně spolu s 300 ml vody na lačno resp. 15-30 minut před jídlem.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook