Tri Creatine Malate 300 g

Tri Creatine Malate  300 g Vyprodáno

Výrobce: BioTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Tri creatine malate větší biologické využití než u běžných přípravků creatine monohydrate. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 349 Kč
Cena: 314 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Tri – creatine malate je sloučenina tvořená z kreatinu monohydrate a kyseliny jablečné. Látka je takto pojmenována, protože sloučenina je složena z tří molekul kreatinu připojených k jedné molekule kyseliny jablečné.

Tri – creatine malate je bílý nearomatický ( bez vůně ) prášek.
Kreatine monohydrate , jedna z látek , která tvoří sloučeninu Tri – creatine malate , je odvozená z glycinu, argininu a methioninu a pomáhá produkovat a uvádět do oběhu ATP – adenosine tri – phosphate , který je zodpovědný za svalovou kontrakci.
Užívání běžného kreatinu ukázalo , že došlo ke celkovému zvýšení hmotnosti, nárůstu svalové hmoty ( bez nabrání tuků ) , síly, srdeční činnosti, vytrvalosti, mozkové činnosti a celkového sportovního výkonu.

Ne však pouze to, creatine monohydrate je zvláště účinný ve zvyšování svalové kroutivé síly, výbušné síly, podporování tvorby volného testosteronu a v předcházení katabolismu. Také je znám jako bezpečný a účinný způsob zlepšování  výkonu a celkového tělesného stavu.


Kyselina jablečná je obsažena v Krejsově energetickém cyklu jako vložená střední látka , která poskytuje energii organismu. Když vytvoří kyselina jablečná a forma kreatinu monohydrate sloučeninu Tri – creatine malate, výsledný produkt se lépe rozpouští ve vodě než běžný kreatine monohydrate a zabraňuje možnosti žaludečních poruch  a je také účinnější v ATP cyklu. Kromě toho , Tri – creatine malate prý nabízí větší biologickou dostupnost než běžný kreatine monohydrate.


Ti , co již Tri – creatine malate vyzkoušeli, potvrzují zvýšení vytrvalosti a zotavení z intenzivního tréninku v mnohem příznivější – kratší době.


Složení v jedné dávce přípravku : Energetická hodnota 0 , Bílkoviny 0 g, Sacharidy 0 g, Tuky 0 g, Tri Creatine Malate  5 g

Balení : 300 g

Dávkování doporučené výrobcem: Užívejte 5 g = 1 odměrka = 1 polévková lžíce Tri Creatine Malate přibližně 20 minut před tréninkem v cca 2 dcl vámi oblíbeného nápoje

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook