BCAA 70 000mg s Glutaminem 1litr + Super BCAA 85 000mg 1litr dočasně vyprodáno

BCAA 70 000mg s Glutaminem 1litr + Super BCAA  85 000mg 1litr dočasně vyprodáno

Výrobce: Protamin

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Nejoblíbenější tekuté esenciální aminokyseliny BCAA s Glutaminem ve výhodném balíčku se speciální NOINKOU extra koncentrovanými Super BCAA liquid 85 000mg. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 840 Kč
Cena: 437 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Jedny z nejvíce prodávaných tekutých aminokyselin BCAA s Glutaminem nyní ve výhodném balíčku s novými extra silnými Super BCAA liquid 85 000mg.

 

Obě litrové balení BCAA 70 000mg s Glutaminem tak i Super BCAA  85 000mg obsahují větvené aminokyseliny L-leucin, L-valin, L-izoleucin vysoké koncentrace pro ochranu svalové hmoty před katabolickým procesem v průběhu zátěže a zároveň první rychle vstřebatelné látky pro výstavbu svalové hmoty a rychlé regenerace po výkonu. Obsahují také vitamíny skupiny B, které jsou nezbytné pro jejich vstřebávání.  

Skvělá technologie ochucení pro maximální spokojenost našich zákazníků.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook