Survival Thermogenic Fair Power 60 kapslí

Survival Thermogenic Fair Power 60 kapslí

Výrobce: Survival

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Základní účinné složky Survival Thermogenic Fair Power pro podporu spalování tuků a tréninkového výkonu. Více informací...

Dostupnost: Do 2 dnů

Běžná cena: 399 Kč
Cena: 299 Kč

 Ks

Thermogenic Fair Power fat burner je vysoce účinný produkt s nejprověřenější kombinací účinných látek - synefrinu, kofeinu a kůry Vrby bílé, doplněný o vysokou dávku extraktu zeleného čaje a L-karnitin. Účinnost celé kombinace zvyšuje BioPerine® zlepšující vstřebatelnost živin až o 30 %. Thermogenic Fair Power obsahuje v denní dávce dvou kapslí maximální hodnoty hlavních účinných látek. Je vhodný pro všechny fyzicky aktivní lidi, kteří se právě nacházejí v období redukce hmotnosti či rýsování. Historicky nejúspěšnější a nejúčinnější kombinace v oblasti produktů dané kategorie se skrývala pod zkratkou ECA a označovala trojici látek – efedrin, kofein a aspirin. Tato kombinace zvyšovala tělesnou teplotu, velmi výrazně pomáhala pálit podkožní tuky a působila také jako silný stimulant fyzického i psychického výkonu. Efedrin je však látkou nelegální, existuje ale jeho účinná alternativa – na jedné straně zcela bezpečná (a státními orgány povolená), na straně druhé podobně účinná. Touto látkou je synefrin. Citrus aurantium (synefrin) ovlivňuje metabolismus tuků a tělesnou hmotnost. V suplementu Thermogenic Fair Power je v každé dávce (dvě kapsle) obsaženo maximální povolené množství synefrinu, a to 10 mg. K tomu přidejte obsah kofeinu (opět maximální povolená dávka 200 mg) a přírodní alternativu aspirinu, kterou je extrakt z kůry Vrby bílé, a získáte extrémně silný doplněk stravy užívaný v redukčních dietách, založený na stejných principech jako legendární ECA. Pro zvýšení účinnosti všech látek je v suplementu obsažen navíc BioPerine®, který velmi významně zvyšuje vstřebatelnost živin. Po doplnění o další účinné látky (především extrakt zeleného čaje) vznikl výrobek, který je pro zákazníka naprosto čitelný a především jednoznačně účinný.

S oblibou používají:
•     rekreační sportovci
•     siloví sportovci (kulturistika, fitness, silový trojboj, vrh koulí, hod kladivem, sprint, plavání na krátké vzdálenosti aj.)
•     silově-vytrvalostní sportovci (fotbal, lední hokej, pozemní hokej, rugby, košíková, běhy a plavání na střední vzdálenosti aj.)
•     vytrvalostní sportovci (běhy od 1500m výše, dálkové plavání, triatlon, cyklistika, běh na lyžích aj.)

Doporučené dávkování Thermogenic Fair Power:
•    doporučené dávkování jsou 2 kapsle produktu Thermogenic Fair Power denně
•    doporučeno je začít s 1 kapslí denně a postupně dávku navýšit
•    dávku je možné užít cca 20 – 30 minut před tréninkem
•    vzhledem k silnému stimulačnímu účinku v žádném případě nepoužívejte večer před spaním

Tabulka nutričních hodnot v dávce Thermogenic Fair Power:      2 kapsle
synefrin    10 mg
kofein    200 mg
extrakt z kůry Vrby bílé (obsah 15 % salicinu)    400 mg
extrakt zeleného čaje (standardizovaný obsah 50 % polyfenolů)    500 mg
L-karnitin tartrát    100 mg
extrakt černého pepře BioPerine® (standardizovaný obsah 95 % piperinu)    5 mg

Složení:Green Tea Extract – extrakt zeleného čaje (standardizovaný obsah 50 % polyfenolů), transparentní želatinová tobolka, extrakt kůry Vrby bílé – White Willow Bark (obsah 15 % salicinu), kofein bezvodý, L-karnitin tartrát, fosforečnan vápenatý (E 341) – protispékavá látka, stearan hořečnatý (E 470b) – protispékavá látka, Citrus Aurantium Extract (obsah min. 95 % synefrinu), extrakt černého pepře BioPerine® (standardizovaný obsah 95 % piperinu)
Upozornění:Obsahuje kofein (200 mg ve dvou kapslích).

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook