Survival HMB 5000 fair power 150 tablet

Survival HMB 5000 fair power 150 tablet

Výrobce: Survival

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Silná vzájemně se podporující kombinace HMB, železa, zinku a vitamínu B6, oblíbená mezi sportovci, kteří chtějí docílit nárůstu svalové hmoty a síly. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 499 Kč
Cena: 398 Kč

 Ks

HMB 5000 fair power 150 tbl.
HMB je jedním z nejsilnějších legálních doplňků sportovní výživy, který je využíván sportovci usilujícími o výraznou podporu nárůstu svalové hmoty a síly.

HMB 5000 Fair Power společnosti Survival obsahuje v každé denní dávce:

  • 5000 mg čistého hydroxymethylbutyrátu
Trojici synergicky působících látek:
  • 100 % denní doporučené dávky zinku,
  • 200 % denní dávky vitamínu B6
  • 100 % denní dávky železa.

Zinek mimo jiné přispívá k normální syntéze bílkovin a metabolismu sacharidů a také k udržení hladiny testosteronu v krvi.
Vitamín B6 přispívá ke zmírnění míry únavy a vyčerpání a přispívá k regulaci hormonální aktivity.
Železo přispívá k energetickému metabolismu a ke snížení únavy a vyčerpání.

Survival navíc jako jeden z mála výrobců ukazuje ve složení obsah čistého HMB (500 mg v každé tabletě), nikoli pouze zavádějící údaj o obsahu HMB Ca (hydroxymethylbutyrát vápenatý, kterého je v každé tabletě 595 mg). I to je známkou férovosti společnosti, která klade otevřenost vůči zákazníkům a maximum veřejně dostupných údajů o svých produktech na čelní příčku.

Dávkování:
Základní dávkování je 10 tablet denně. Polkněte tablety a zapijte je dostatečným množstvím vody, tablety nekousejte. Vhodné je použití poloviny dávky cca 30 minut před tréninkem a druhé poloviny po tréninku, v netréninkové dny používejte polovinu dávky před snídaní a polovinu před obědem. Upozornění: HMB může mít charakteristický zápach, který nemá vliv na jeho účinnost.

Složení: HMB Ca (hydroxymethylbutyrát vápenatý), plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka fosforečnany vápenaté, protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin, oxid zinečnatý, fumarát železnatý, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

 Vitamíny a minerály v 1 tabletě:
 Vitamín B6 - pyridoxin  0,28mg
 Vápník 95mg
 Zinek 1mg
 Železo 1.4mg

 

 Obsah ostatních účinných látek v 1 tabletě:
 HMB

 500mg

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook