Creakic NEW Hardcore 180kps.

Creakic NEW Hardcore 180kps.Creakic NEW Hardcore 180kps.

Výrobce: MuscleTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Speciální směs kreatinu CREAKIC HARDCORE s moderní technologii a zvýšeným účinkem namířeno přímo na Vaše svalstvo! Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 750 Kč
Cena: 1 224 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Přípravek CREAKIC HARDCORE od společnosti MuscleTech™ je první a jediný přípravek na tzv. receptorovou hyper aktivaci svalů na světě, přičemž je chráněn americkými patenty číslo 6,136,339 a 6,100,287. CREAKIC HARDCORE molekulárně sestrojená receptura byla vyvinuta se speciálním úmyslem: zamezit destruktivním účinkům ROS (reaktivní druh kyslíku). Toto zamezení má totiž explozivní přírůstky ve velikosti, síle a výkonnosti svalstva.

Tým výzkumníků společnosti MuscleTech™ pod vedením doktora Marvina Heuera strávil mnoho let identifikací a řešením nedostatků v souvislosti s běžnými kreatinovými pilulkami. Odpovědí na tyto nedostatky je vytvoření přípravku CREAKIC HARDCORE, nejúčinnější pilulky na bázi kreatinu v historii! Reaktivní druh kyslíku útočí na Vaše svalové buňky a donutí tím kreatin skutečně mířit do vašeho svalstva!

Ještě jste nikdy neslyšeli o ROS? Není vůbec divu. To je naše práce, abychom prohledávali tyto málo známé, ale zato kritické bariéry týkající se růstu svalů a našli způsoby, jak je překonat. ROS obsahuje vysoce jedovaté molekuly, které ve Vašem těle mohou existovat v rozličných formách. Mohou také obsahovat kyselinu hypo-chlorovou, super oxidační anionty, hydroxylové radikály, peroxynitrin, jednoatomový kyslík a hydrogenový peroxid. Devastující účinky ROS pak skutečně ničí cvičence kulturistiky i ostatní sportovce tvrději než jakéhokoliv průměrného povaleče. Vysoké hodnoty ROS se dokonce navyšují pokaždé, když provádíte trénink s vysokou intenzitou. To je velmi nebezpečné pro tvrdě trénující sportovce, protože ROS velmi zeslabuje soudržnost svalové membrány a zapříčiňuje disfunkčnost buněčných receptorů ve svalech i s tím spojené signální projevy. Následkem toho pak způsobuje snížení příjmu svalového kreatinu a krutě tím omezuje růst svalu. Proto je tedy přípravek CREAKIC HARDCORE tak revoluční. Přípravek Creakic™ je totiž jediným druhem kreatinových pilulek, který byl vyvinut k deaktivaci ROS a k vytváření optimálního prostředí v buňkách a to tak, aby byla maximální absorpce kreatinu ve svalech a tím i jejich maximální růst!

Přípravek CREAKIC HARDCORE je jediným hyper aktivátorem svalových receptorů na světě, jehož receptura je vyvinuta tak, aby deaktivovala ROS na maximální hladinu absorpce kreatinu a tím bylo dosaženo neuvěřitelného růstu svalů i síly!

V kostce lze tedy shrnout, že i když budete brát běžné kreatinové pilulky po hrstech, ale nebudete se bránit poškozování buněčných membrán a tím i snižování příjmu kreatinu, pak jednoduše nemůžete dosáhnout potenciálu při budování svalstva i síly. Musíte prostě dostat kreatin do svých svalů a to je to, co běžné kreatinové pilulky nedokážou. A není důvodem toho, proč se potíte ve fitcentrech to, že chcete dosáhnout více než průměrného svalstva? Při tréninku tvrdě dřete, takže i Váš kreatin by měl dřít s Vámi. S přípravkem CREAKIC HARDCORE dosáhnete přímého transitu kreatinu do vašich svalů, protože bojuje proti ROS: věřte přípravku Creakic™, že do Vašich svalů dokáže dodat více kreatinu, než kterýkoliv jiný kreatinový suplement.

Dávkování CREAKIC HARDCORE:

* ve dnech, kdy trénujete, berte 1 dávku (3 kapsle) ráno a 1 dávku ihned po tréninku
* ve dnech, kdy netrénujete, berte 1 dávku ráno a 1 dávku pak kdykoliv během dne
* dodržujte dostatečný pitný režim
* doporučuje se vypít alespoň 3,5 litru tekutin denně, což zajistí vaši dostatečnou zavodněnost a celkově dobrou kondici

Složení CREAKIC HARDCORE (ve 2 kapslích):

* energie - méně než 50 kJ (12 kcal)
* CREAKIC HARDCORE 2,7g (směs kreatin - 6,8-dithioctan kyselina - kalcium-4-metyl-2-oxopentan)
* ostatní složky (Mikrokrystalická celulóza, hydroxypropyl celulóza, polyvinylpyrrolidon, kros-karmelóza sodná, uhličitan sodný, zeleninový stearin, stearát hořečnatý, sulfid hořečnatý, silice, povlaková směs (barvivo FD&C modré číslo 2, polyetylenový glykol, polyvinyl alkohol, mastek, dioxid titanu), chlorid sodný, glykolát sodný)

Upozornění:

* není vhodné pro osoby mladší 18 let
* před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni s nějakou nemocí nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný
* v žádném případě nepřekračujte doporučenou denní dávku
* ihned přerušte užívání a volejte lékaře, jestliže se u vás objeví kožní vyrážka nebo jiná alergická reakce
* nepovažuje se za náhradu běžné stravy
* po otevření spotřebujte do 6 měsíců

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook