Super fat burner 200tbl. CARNE LABS

Super fat burner 200tbl. CARNE LABS

Výrobce: Carne Labs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Doplňte stravu o látky Super spalovače Super Fat Burner zabezpečující chod metabolizmu, omezuje ukládání tuků a zároveň podporuje spalování. Více informací...

Dostupnost: Dočasně nedostupné

Běžná cena: 520 Kč
Cena: 421 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Informaci o dostupnosti Vám rádi sdělíme na telefonu 608 962 685 nebo e-mailu info@sportnutrition.cz.


Velmi populární a efektivní doplněk stravy Super spalovač Super Fat Burner ,který se používá jako „odbourávač tuku,působí velmi příznivě na metabolismus mastných kyselin. Super Fat Burners podporuje regeneraci jaterní tkáně a všechny obsažené složky příznivě působí na celý organismus.

Výrobek Super Fat Burner obsahuje:
CHOLIN:patří do skupiny biolátek zvaných fosfoglyceridy. Jeho funkcí je výstavba buněčných membrán, mobilizace tuku, snižování hladiny cholesterolu. Cholin významně ochraňuje játra a ledviny. Cholin zlepšuje paměť a podporuje tvorbu myelinových obalů u nervů. Cholin pomáhá při onemocnění jater a žlučníku.
INOZITOL:Nedostatek způsobuje akumulaci tuku v játrech-napomáhá metabolizaci mastných kyselin v játrech a působí jako přenašeč různých hormonálních signálů mezi buňkami. Inozitol je nezbytně nutný pro růst vlasů. Nedostatek může vést: k padání vlasů, podrážděnosti, náladovosti a praskání kůže.
METHIONIN:esenciální aminokyselina v kombinaci s cholinem tvoří tzv. lipotropní látky, které brání vzniku tukové infiltrace jater při jejich toxickému poškození. Tato aminokyselina pomáhá ve funkci trávící soustavy, zajišťuje detoxikaci škodlivých látek, jako je olovo a další těžké kovy. Brání rozvoji svalové slabosti, lámavosti vlasů a účinkům radiace. Methionin je účinný antioxidant.
KARNITIN:Alifatická aminokyselina, nebo také vitamín BT, látka tělu vlastní. Karnitin stimuluje transport mastných kyselin s dlouhým řetězcem přes vnitřní membránu mitochondrií. Karnitin má schopnost odbourávat tuk a urychluje přísun kyslíku do buněk. Karnitin příznivě působní na srdeční sval a je používán klinicky u některých typů srdeční atrofie. Karnitin má za sebou několik let intenzivního výzkumu na poli biochemie a můžeme ho bez váhání doporučit jako kvalitní odbourávač tuku.
PIKOLINAT CHROMU:Má vysokou biologickou dostupnost, zvyšuje efektivnost inzulínu a jeho schopnost přenášet-transportovat glukozu do svalu. Pikolinát chromu snižuje chuť k jídlu.
LECITIN:nedoceněná látka, zlepšuje regeneraci organismu po intenzivní zátěži, zlepšuje paměť, snižuje hladinu cholesterolu, ochraňuje jaterní tkáň a působí v metabolismu tuků. Ochranné blány kryjící mozek jsou tvořeny lecitinem a svaly i nervové buňky rovněž obsahují tuto substanci. Lecitin chrání proti kardiovaskulárním onemocněním, podporuje funkce mozku
A zlepšuje vstřebávání thiaminu v játrech a vitaminu A+E ve střevech.
L-LYZIN: Esenciální aminokyselina účastní se syntézy svalů, funguje jako nezastupitelná stavební jednotka svalu. Lyzin podporuje absorpci vápníku, udržuje rovnováhu dusíkatých látek. Snižuje vysokou hladinu sérového triglyceridu. Může být využit při léčbě herpes viru.
VITAMÏN B6: Pyridoxin se podílí na větším množství tělesných funkcí než kterákoliv jiná živina. Ovlivňuje fyzické i duševní zdraví. Pyridoxin napomáhá v udržování rovnováhy mezi sodíkem a draslíkem, podporuje tvorbu erytrocytů, růst buněk. B6 blokuje tvorbu toxického homocysteinu a hraje důležitou v roli v metabolismu bílkovin. Má nepostradatelnou úlohu v tvorbě imunity.
ŽELEZO:Hlavní funkcí je tvorba hemoglobinu , myoglobinu a okysličování krve. Železo podporuje zdravý imunitní systém a tvorbu energie.
KYSELINA OLEJOVÁ:Nenasycená mastná kyselina řady Omega 9, příznivě působí jako prevence vzniku aterosklerosy. Podporuje zdravou kůži, vlasy, snižují krevní tlak. U těžkých případů rakoviny prsu s metastázemi se využívá léčby protilátkami/lék Herceptin/ Kyselina olejová zvyšuje účinek léčby a oddaluje nástup rezistence k tomuto léku.
KYSELINA LINOLEOVÁ:Esenciální mastná kyselina řady omega 3:Preventivně působí v součinnosti s ostatními látkami/esenciální mastné kyseliny, lecitin, cholin, inozitol, česnek, vitamín E, C, niacin v prevenci aterosklerosy. Pozitivně ovlivňuje metabolismus tuků, snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů. Zmenšuje se riziko tvorby krevních sraženin. Esenciální mastné kyseliny napomáhají přenosu nervových vzruchů a jsou nutné pro normální vývoj a funkci mozku.

SUPER FAT BURNERS a jeho užití:
- Redukce tuku snižování hmotnosti.
- Podpora regenerace organismu
- Prevence padání vlasů
- Kvalitnější kůže
- Ochrana a regenerace jaterní tkáně
- Při únavě
- Prevence proti aterosklerose
- Zlepšení paměti a psychiky
- Snížení hladiny cholesterolu
- Při intenzivní zátěži
- Proti chudokrevnosti-
- Při onemocnění jater a žlučníku


Dávkování SUPER FAT BURNERS : dávkuje 2 tablety ráno 2 tablety odpoledne, nebo 40 minut před fyzickou zátěží.

Složení SUPER FAT BURNERS: (4 tablety obsahují) :
1800mg cholin
400 mg methionin
200 uq chrom pikolinat
500 mg l-karnitin
20mg lecithin
200 mg kys.linoleová
100 mg inositol
40 mg vitamin B6
200 mg lysin
8 mg železo
100 mg kys.olejová

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook