Stimulus balení 10x 25ml HOLMA

Stimulus balení 10x 25ml HOLMA

Výrobce: Holma s.r.o.

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Koncentrovaný přípravek Stimulus Holma pro zvýšení výkonnosti. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 399 Kč
Cena: 320 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Jedinečná kombinace účinných látek Stimulusu pro optimalizaci výkonu.
Stimulus je doplněk stravy ve formě koncentrovaného roztoku účinných látek, zvyšujících kvalitu fyzického výkonu podporou tvorby energie v aerobní (vytrvalostní) i anaerobní (silové) oblasti. Oddaluje vznik únavy a zkracuje regeneraci. Intenzivní dlouhodobý efekt je docílen synergií (vzájemnou podporou) působení účinných látek.
Stimulus Holma:
•    Maximální sportovní výkon!
•    Enormní nárůst objemu svalové práce!
•    Vysoká odolnost proti "kyslíkovému dluhu"!
•    Omezení "pálení svalů" poklesem tvorby laktátu!
•    Zvýšení motivace pro trénink a k překonání tréninkové stagnace!

Fakta o efektu účinných látek Stimulus Holma:
L- Tyrosine: proteinogenní (pro tvorbu proteinů využívaná) neesenciální aminokyselina, nezbytná pro tvorbu hormonů štítné žlázy (tyroxin a trijodtyronin), které regulují intenzitu metabolismu. Současně zdroj tvorby neurotransmiterů (dopaminu, adrenalinu a noradrenalinu), jejichž optimální koncentrace je nutná při náročné fyzické i psychické činnosti včetně odolnosti vůči nepříznivým vnějším podmínkám. Moderní doplněk zvyšující motivaci pro trénink a k překonání tréninkové stagnace.
Beta-Alanine: neesenciální, molekulárně neobvyklá neproteinogenní aminokyselina, jejíž použití u sportovců prokázalo významný nárůst objemu svalové práce, zvýšením anaerobní i aerobní kapacity. Efekt je docílen vzestupem koncentrace specifického nitrosvalového dipeptidu CARNOSINE, který ve svalových buňkách udržuje stabilní optimální prostředí (koncentraci vodíkových iontů - pH). Pokles tvorby laktátu (kyseliny mléčné) omezí nebo oddálí obávané "pálení" svalů.
Inosine: tato přirozená látka zlepšuje schopnost erytrocytů (červených krvinek) vázat kyslík (saturace 02), což zvýší účinnost jeho využití svalovými buňkami. Výsledkem je zvýšení aerobní kapacity a odolnosti proti vzniku "kyslíkového dluhu" (zvýšení oxidativní kapacity). Souběžně se zlepšuje účinnost srdečního výkonu a efektivita krevního oběhu. Spolupůsobí s beta-alaninem resp. carnosinem proti "pálení" svalů.
L-Malat-L-citrulline: zlepšuje tvorbu energie, zvyšuje využití kyslíku ve tkáních jako inosin tím zvyšuje výkonnost, aniž by došlo k nepřiměřené únavě. Zkracuje regeneraci aktivitou při detoxikaci amoniaku v cyklu tvorby kyseliny močové.
Taurine: přirozeně se v organismu tvořící i stravou přijímaná organická kyselina podobná aminokyselinám. Podporuje výkon srdce i svalů kosterních, udržuje optimální nitrobuněčné prostředí v mozku i ve svalech (iontovou rovnováhu) a stabilizuje kvalitu nervosvalového přenosu. Omezuje nepříznivý dopad hypoxie (nedostatek kyslíku ve tkáních). Normalizuje metabolismus tuků (a lipoproteinů).
Guarana extrakt: optimální přírodní zdroj kofeinu (guaraninu) s postupným vstřebáváním díky vlivu v extraktu přítomných saponinů a katechinů (významné antioxidanty). Působí po delší dobu (4-6hodin) aniž by následně došlo k útlumu.
Acetyl-L-carnitine: fyziologicky nejúčinnější forma l-karnitinu působí jak ve svalech, tak v mozku. Současně působí jako antioxidant! Ve svalech aktivuje tvorbu energie z nitrobuněčných tuků, v mozku působí obdobně jako acetylcholin, což je neurotransmiter. Tím zvyšuje odolnost vůči fyzickému i psychickému stresu.
Přírodní kofein (extrakt z kávy): stimuluje účinnost krevního oběhu i mozku, podporuje přeměnu látek včetně spalování tuků. Efekt je zdravotně příznivý, je užitečný ve sportu stejně jako v běžném životě.

Složení Stimulus Holma: Voda, Glukóza, L-Tyrosin, Beta-Alanin, Inosin, L-Malat-L-citrullin,L-carnitin báze, Taurin, Guarana extr.10% kofein,N-Acetyl L-Tyrosine, přírodní kofein - extrakt z kávy, aroma, konzervační látky: sorban draselný a benzoan sodný sladidla: sukralóza, cyklamát sodný, acesulfam K, aspartam (zdroj fenylalaninu). Baleno s ochrannou atmosférou N2

Tabulka nutričních hodnot Stimulus Holma:
SUPPLEMENT FACTS    mg/25ml
Glukoza    5000
N-Acetyl L-Tyrosine    500
Beta-Alanine    1.000
Inosine    1.000
L-Malat-L-citrulline    1.000
Taurine    1.000
Guarana extract 10% caffeine   800
L-carnitine base   1000
natural kofein    120
kofein celkem    200

Doporučená denní dávka Stimulus Holma: Jedna ampule Stimulus (25 ml) za 24hodin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Konzumujte přímo nebo zředěním obsahu malým množstvím pitné vody.
Doporučené dávkování pro podporu:
•     vytrvalostního výkonu (trvání nad 90min.): použijte polovinu ampule (12,5ml) cca 15-30 minut před začátkem a zbylou polovinu (cca 12,5ml) přibližně uprostřed výkonu
•     silově-vytrvalostního výkonu: jedna ampule (25ml) cca 30 minut před zahájením
•     krátkého silového výkonu: jedna ampule (25ml) cca 60-45 minut před zahájením

UPOZORNĚNÍ: Nekombinujte současně s jinými stimulanty, energizéry (např. kofeinovými tabletami), nápoji s kofeinem (káva, energy drinky) ani s produkty zvyšujícími využití tuku (spalovači tuku)! Došlo by k rizikovému předávkování, jehož projevem je pokles výkonnosti fyzické i psychické, motorický neklid, bušení srdce, snížení srdečního výkonu, svalový třes, nespavost a únava. Neužívejte min. 3 hodiny před odchodem na lůžko! Výrobek není určen dětem do 15 let, těhotným a kojícím ženám a osobám citlivým na kteroukoliv obsaženou látku a těm, kdo používají lék L- Dopa. Ukládejte mimo dosah dětí! Není náhradou pestré stravy. Skladujte při +2 až +25°C. Obsahuje vysoké množství kofeinu (200mg/25ml). Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Stimulus od Jakub ze dne 03-02-2015 19:57

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se Stimulus bere každný den, nebo jen v den tréninku, děkuji za odpověď :)

Dobrý den, produkt Stimulus obsahuje stimulanty (taurine, guarana, kofein) pro povzbuzení psychické i fyzické aktivity, proto je vhodný před tréninkem, ale pokud potřebujete povzbudit při náročném dni (práce, studium, řízení), tak lze také použít. Při dlouhodobém a častém užívání se však efekt snižuje, takže používat spíše v situacích, kdy je zapotřebí požadovaného účinku.

za Sport Nutrition Vávra CZ
Mgr. Janka Pálešová (výživový poradce)

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook