NOZ I.V. 630g předtréninkový stimulant NO - Vyprodáno!

NOZ I.V. 630g předtréninkový stimulant NO - Vyprodáno!NOZ I.V. 630g předtréninkový stimulant NO - Vyprodáno!NOZ I.V. 630g předtréninkový stimulant NO - Vyprodáno!

Výrobce: nutrabolics

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Skvělé složení pro skvělý trénink plný energie a procítěných svalů s novým složením NOZ I.V. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 290 Kč
Cena: 311 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


NOZ I.V. je osvědčený kvalitní vysokooktanová předcvičební formule vybavená vylepšeným komplexem pro zvětšení svalových buněk, který obsahuje ty nejúčinnější anabolizéry.

NOZ I.V. obsahuje Kreatin-ester Orotát, Isoleucin KIC, Glycine Etyl-ester, Citrulin etyl-ester malát, Alanyl-L-glutamin dipeptid, glycerol monostearát, K-R-alfa-lipoovou kyselinu a beta-alanin.

Vezměte si NOZ I.V. před cvičením a zaznamenáte zvýšení energie, síly, vytrvalosti, napumpování a následný nárůst svalové hmoty a rychlejší regeneraci.

NOZ I.V.posune vaše cvičení do jiných rozměrů. Použijte ho pouze v případě, že očekáváte extrémní výsledky!

1. NOZ I.V. používá ty nejsilnější a nejefektivnější vědecky ověřené ingredience, které mají až o 400 vyšší účinnost než ostatní produkty na trhu!
2. NOZ I.V. zvětšuje objem svalů a pomáhá správně vstřebat co nejvíce živin.
3. Díky NOZ I.V. získáte mnohem větší sílu, protože obsahuje až 4x silnější kreatin-C.E.O.
4. Vaše výdrž se o hodně zvýší, takže budete schopni trénovat déle a intenzivněji.
5. NOZ I.V. dramaticky zvýší rychlost vaší regenerace, takže budete schopni trénovat mnohem častěji.

Dávkování NOZ I.V. doporučené výrobcem: 1 odměrku 19g NOZ I.V. 15-20 min. před výkonem rozmíchat ve 2 dcl studené vody a vypít, pro maximální účinek si vezměte ještě 1 dávku po intenzivním cvičení a v netréninkové dny si vezměte 1 dávku po probuzení.


Složení NOZ I.V.: Arginin alfa-ketoglutarát, Maltodextrin-15 g, Betaing, Dextróza, Glycocamin, příchuť, l-citrulin ethyl ester malát, sukralosa, isoleucin KIC, kreatin ethyl ester orotát, beta alanin, glycin ethyl ester hydrochlorid, glycerol monostearát, alanyl-l-glutamin dipeptid, K-R-alfa lipoová kyselina.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook