Rukavice CRAZY MadMax

Rukavice CRAZY MadMaxRukavice CRAZY MadMax

Výrobce: Mad Max

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Rukavice pro vše, co se vám naskytne. Budete se v nich cítit stejně dobře na kolečkových bruslích ve skateparku, v posilovně, na spinningu i na veslařském trenažéru. Ještě jste na rukou neměli lepší rukavice! Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 498 Kč
Cena: 435 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Velikost: M
435 Kč  Ks
Velikost: L
435 Kč  Ks
Velikost: XL
435 Kč  Ks

Rukavice CRAZY MadMax jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu Amara (vyrobený v Koreji) umožňující opakované praní v běžných automatických pračkách a 100% polyesteru včetně komfortního froté ručníku na vnější straně palce.

 

Popis: CRAZY MadMax

Část na dlani je vyrobena z dvojité vrstvy materiálu Amara s komfortním polstrováním a anatomickým prošitím. Nově tvarovaná vrstva výztuže je doplněna silikonovým potiskem zabraňujícím sklouznutí žerdě činky či adaptéru z ruky.

Hřbet rukavice je vyroben z materiálu Amara a 100% polyesteru. Na vnější hraně ukazováčku a malíčku, které jsou při používání nejvíce deformovány, je Amara přerušena a vyložena jemnou Lycrou, která zvyšuje flexibilitu a zabraňuje deformacím Amary (Flex & Fit).

Oblast mezi prsty je vyrobena ze  100% polyesteru.

Kolem zápěstí je použit krátký pevný elastický neoprenový pás zakončený suchým zipem (doplněný ochranným překrytím karpálního tunelu), který zajišťuje přesné stažení rukavice jak v oblasti hřbetu, tak i zápěstí.

Složení: 60 % Amara, 40 % polyester

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook