Reklamační řád

 • Úvodní ustanovení
  Reklamační řád obsahuje informace pro zákazníka potřebné při uplatňování reklamace zboží zakoupeného v internetovém obchodě SportNutrition.

 • Postup při reklamaci
 • Formulář k vyplnění naleznete ZDE 
  Na zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta, u potravinářského zboží je označení trvanlivosti vyznačeno na obalu každého přípravku (EXP).
  Zákazník (kupující) je povinen bezodkladně po převzetí zásilky zboží prohlédnout. Pokud zboží není osobně odebráno, rozumí se převzetím zboží okamžik, kdy se zboží předáno zaměstnancem České pošty, státní podnik (popřípadě zástupcem jiného dopravce). V případě, že došlo k poškození zásilky během dopravy (zásilka je již na první pohled poškozená, při převzetí od zaměstnance přepravní společnosti nesouhlasí hmotnost zásilky s hmotnostní uvedenou na štítku …) je zákazník (kupující) povinen sepsat při přebírání zásilky reklamační zápis s přesným popisem a rozsahem poškození zásilky, po sepsání zápisu je zákazník (kupující) oprávněn tuto zásilku nepřevzít a následně tuto skutečnost oznámit prodávajícímu.
  Nutno také při reklamaci oznámit skutečnou hmotnost zásilky (nikoliv hmotnost uvedenou na štítku balíku).
  Při zjištění závady nebo neúplnosti dodávky je zákazník (kupující) povinen oznámit tuto skutečnost prodávajícímu (do 3 dnů po převzetí zásilky) na e- adrese : info@sportnutrition.cz nebo telefonních číslech 585 155 061 nebo 608 962 685. Zde bude dohodnut způsob uplatnění náhrady (výměna zboží, odstoupení od smlouvy, poskytnutí slevy). V případě vrácení zboží je nutné, aby bylo zboží neprodleně zasláno zpět ve stavu v jakém bylo zboží převzato od prodejce. Dále je povinen udat také důvod reklamace. Zákazník odešle zboží zpět běžnou balíkovou zásilkou (ne na dobírku) na adresu: SPORT NUTRITION - Vávra Stanislav, U solných mlýnů 2 - Lékárna, 779 00 Olomouc.
  Prodávající je povinen vyřídit reklamaci v zákonné lhůtě 30 dní od doručení reklamace.
  Prodejce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním zboží. Na tyto škody nebo závady přípravku se nevztahuje reklamace a nebude poskytnuta záruka.

 • Kontakt pro reklamace
  Adresa pro zaslání reklamované zásilky: SPORT NUTRITION, Vávra Stanislav, Týnecká 826/55 (Budova Husqvarny 1. patro, vchod ze zadu) (osobně nebo běžnou balíkovou poštou - ne na dobírku) Telefonní čísla : 585 155 061, 608 962 685

Akční výrobky:TOPlist
Facebook