REGENER 450 g

REGENER 450 gREGENER 450 g

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Regenerační formule Regener určena k doplňení energetických zdrojů po výkonu. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 330 Kč
Cena: 297 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: jablko
297 Kč  Ks
Příchuť: red fresh
297 Kč  Ks

HIGH-SPEED REGENERATION FORMULA REGENER BCAA L-Glutamin L-Arginin L-Carnitin Vitaminy Minerály Ginkgo Biloba Antioxidanty

Regener - práškový koncentrát pro přípravu nealkoholického nápoje s náhradními sladidly určeného k regeneraci po fyzické aktivitě.

Regener je moderní, unikátní regenerační formula ve formě nápoje, určená pro vyčerpaný organismus po fyzickém výkonu, především vytrvalostního a rychlostně vytrvalostního charakteru. Kombinace a poměry jednotlivých funkčních účinných látek společně s vitaminy, minerály a s jednoduchými a komplexními sacharidy (OPTIMAL CARBOCOMPLEX) napomáhají rychlé regeneraci energetických zdrojů organismu. Současně Regener slouží jako první pomoc pro eliminaci degradačních a devastačních procesů svalové hmoty, které vznikají při každém fyzickém výkonu. Zaručuje maximálně rychlý nástup regeneračních procesů a přechod organismu do anabolické fáze. Je určený pro: nastartování maximálně rychlé regenerace zvýšení možnosti intenzifikace tréninkových cyklů rychlou pomoc při stavech fyzického vyčerpání po výkonu doplnění energetických zdrojů po výkonu (svalového a jaterního glykogenu)

Složení REGENER NUtrend příchuť red fresh: maltodextrin, glukóza, L-Glutamin, L-Leucin, regulátor kyselosti kyselina citrónová, citronan hořečnatý, glukonát draselný, zahušťovadlo karagenan, L-Isoleucin, L-Valin, L-Arginin, protispékavá látka fosforečnan vápenatý, kyselina askorbová (vitamin C), aroma, chlorid sodný, barvivo beta karoten, vitamin E, sladidla sukralóza a acesulfam K, extrakt Ginkgo biloba (24 % flavonů), beta karoten (provitamin A), barvivo karmín, organicky vázaný selen z kvasinek.


Doporučené dávkování: jednu porci (75 g) rozmíchejte ve 450 ml vody. Popíjejte po částech v průběhu 20 – 30 minut po ukončení fyzického výkonu.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook