Protein 80 Plus Weider 500g

Protein 80 Plus Weider  500gProtein 80 Plus Weider  500g

Výrobce: WEIDER

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Luxusní vícesložkový protein Protein 80 Plus Weider s delikátní příchutí pro maximální zásobení bílkovinou s rychlým i postupným uvolňováním. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 560 Kč
Cena: 448 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Koncentrát bílkovin Protein 80 Plus Weider s více bílkovinných složek pro maximální zásobení těla bílkovinami jak rychlého tak i pomalého vstřebávání pro maximalizaci svalových přírustků nebo jako vhodná náhrada jídla při redukční dietě. Protein 80 Plus, 500g je další ze špičkových produktů z dílny společnosti Weider. Je sestaven ze 4 druhů bílkovin: kasein, mléčný izolát, syrovátkový koncentrát a vaječný albumin. Protein 80 Plus je na českém trhu pouze několik týdnů a i přesto již patří k nejprodávanějším proteinům! Vyzkoušejte i vy, proč tomu tak je!

Kasein je bílkovina, která umožňuje zásobení svalstva stavebními bloky po dobu až 7 hodin a vyznačuje se vysokým podílem aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA). Další složkou je mléčný izolát s obsahem více než 90 % bílkovin a jen velmi malým množstvím tuku a sacharidů. Syrovátkový koncentrát představuje rychlou a pohotovou bílkovinu, která dodává do svalové tkáně mimo jiné dostatek důležité aminokyseliny l-glutaminu. Poslední složkou je vaječný albumin. Obsahuje tzv. siřičité aminokyseliny, které zvyšují biologickou hodnotu proteinové směsi. Společnost Weider se podařilo díky použití této jedinečné kombinace Protein 80 Plus Weider  jednotlivých typů bílkovin dosáhnout opravdu vysoké biologické hodnoty - 144. To je neuvěřitelné! PROTEIN 80 PLUS výrazně předčí veškeré požadavky na komplexní zastoupení jednotlivých aminokyselin a současně obsahuje minimum tuku a sacharidů. Díky schopnosti dlouhodobého postupného zásobování svalstva aminokyselinami je velmi vhodný i jako poslední jídlo před spaním.

Nutriční informace (v 1 dávce = 30g) Protein 80 Plus Weider :
energie - 111,6kcal
bílkoviny - 25,1g
sacharidy - 1,6g
tuky - 0,5g
vitamin B6 - 0,6mg
vápník - 390mg

Nutriční informace (ve 100g Protein 80 Plus Weider  ):
energie - 371,6kcal
bílkoviny - 83,6g
sacharidy - 5,3g
tuky - 1,6
vitamin B6 - 2,0mg
vápník - 1299mg

Složení Protein 80 Plus Weider  :
mléčná bílkovina, mléčný izolát, syrovátkový koncentrát, bílkovinami obohacená syrovátka, vaječný albumin, aroma, acesulfam-K, aspartam, guarová guma, kyselina askorbová, pyridoxin HCl

Doporučené použití Protein 80 Plus Weider :
rozmíchejte 2-4 polévkové lžíce (30-60g) ve 200 - 400ml vody nebo odtučněného mléka, užívejte 1-3

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook