Prom-in Shape mash 500 g

Prom-in Shape mash 500 g

Výrobce: PROM-IN

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Ovesno - ječná kaše s ideálním poměrem kvalitních bílkovin a komplexních sacharidů, vhodná zejména při redukčních programech. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Cena: 239 Kč


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: čokoláda/kokos
239 Kč  Ks

Shape Protein Mash je unikátní funčkní potravina nové generace. Jedná se o ojedinělou kombinaci prémiových obilnin bohatých na beta-glukany a nejkvalitnější doposud známé zdroje bílkovin. Vzniklá směs se tak stává výjimečnou potravinou s ideálním poměrem bílkovin a komplexních sacharidů, vhodnou zejména při redukčních programech.

Sacharidový komplex se skládá ze dvou složek, ovsa a ječmene. První obilovina - oves - je bohatá na velmi hodnotné sacharidy, rostlinné bílkoviny a mastné kyseliny. Ve srovnání s ostatními obilovinami vyniká oves především obsahem nerozpustné vlákniny. Druhou obilovinou našeho sacharidového komplexu je ječmen, který exceluje především vysokým obsahem specifické vlákniny, tzv. rozpustných beta-glukanů. Beta-glukany mají na lidský organizmus mnoho pozitivních účinků. Bylo prokázáno, že beta-glukany z ječmene snižují hladinu cholesterolu v krvi. Pro dosažení požadovaného účinku je nutno přijmou 3g beta-glukanů denně.

Proteinovou složku Shape Protein Mash tvoří dva zdroje bílkovin té nejvyšší kvality v optimálním poměru. Jedná se o koncentrát syrovátkové bílkoviny, vyrobený z mléka pouze za pomoci mikrofiltrace. Tato technologie zpracování zachovává (v koncentrátu) velké množství bioaktivních frakcí, zejména Imunoglobulinů a dalších subfrakcí, což je hlavní přednost této (čistě) nechemické výrobní metody. Dále pak nativní micelární kasein vyroben pouze mikrofiltrací bez použití chemikálií a agresivních činitelů. Použití vysoce kvalitních surovin pomohlo vytvořit revoluční Fitness potravinu. Jejím užitím dodáte tělu hodnotné živiny, které podpoří Vaši snahu o dosažení nejlepší formy.

Prom-IN Shape Mass v bodech:

  • maximální možná čistota použitých surovin
  • bílkoviny z nejkvalitnějších dostupných zdrojů
  • komplexní sacharidy s obsahem beta-glukanů
  • obohaceno o MCT tuky, ALC, extrakt ze zeleného čaje

Složení: Příchuť čokoláda/kokos: Ovesno-ječná instantní kaše 41 %, WPC (koncentrát mléčných syrovátkových bílkovin), micelární kasein (mléko), odtučněný kakový prášek 9,4 %, strouhaný kokos 9,4 % (ořechy), guarová guma, glutamin, MCT tuky, čokoládové aroma, acetyl carnitin, extrakt zeleného čaje, steviol-glykosidy (přírodní sladidlo z rostliny stevie), náhradní sladidlo sukralosa.

Nutriční hodnoty:

  100g V porci (50g)*
 Energetická hodnota
 1590KJ/345kcal795KJ/172kcal
 Bílkoviny 32g 16g
 Sacharidy 35g 17,5g
 - z toho cukry
 3g 1,5g
 Tuky 12g 6g
 - z toho nasycené mastné kyseliny 9g 4,5g
 - MCT tuky
 3g 1,5g
 Vláknina 10g 5g
 Sůl 0,1g 0,05g
 Beta-glukany 1,7g 0,85g
 Acetyl L-karnitin 1,5g 0,75g
 Extrakt zeleného čaje
 1,5g 0,75g

 *Porce (50g) = 4-5 polévkových lžic

 Návod na přípravu:
4-5 polévkových lžic (cca 50g) zalijte 130-150ml horké vody (cca 85°C), důkladně promíchejte. Po 2 minutách je kaše připravena ke konzumaci. Již nevařte!

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook