Iso whey 80 plus 2200g + Creatine PH-X 90cps. Dočasně vyprodáno

Iso whey 80 plus 2200g + Creatine PH-X 90cps. Dočasně vyprodáno

Výrobce: SunGold Nutrients

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Budujte kvalitní svalovou hmotu v synergické kombinaci přípravků: Protein Iso 80 plus a formou kre-alkalynu Creatine PH-X. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 390 Kč
Cena: 821 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Vyhlášená formule Protein Iso whey 80 plus pro doplnění kvalitních bílkovin připravených mikrofiltrací syrovátky při nízkých teplotách. Vzniká syrovátkový izolát s plným spektrem aminokyselin, vysoký podílem BCAA a Glutaminu s lehkou stravitelností a vstřebatelností.  Protein Iso whey 80 plus je doplněn také přidáním trávících enzymů Bromelain, Papain.

S užíváním CREATINE pH-X efektivně zvýšíte koncentraci kreatinu v organismu. Alkalické PH zabezpečí přímé vstřebání v tenkém střevě bez pocitu plnosti či nadýmání. CREATINE pHX  se efektivně se vstřebává do krve, tedy dávkování je ekonomické pro maximální výsledky: nárůst síly, zvýšení intenzity tréninku, na co bude organismus reagovat úspěšnějším růstem svalů!

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook