ProfiDrinX dóza 400g

ProfiDrinX dóza 400gProfiDrinX dóza 400g

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

ProfiDrinX instantní hypotonický nápoj s vysokou dávkou postupně vstřebatelných sacharidů a optimálním mixem minerálů dodá tělu potřebné tekutiny a energii pro intenzivní výkon. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 395 Kč
Cena: 369 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Speciální nápoj ProfiDrinX pro zlepšení výkonu a urychlení regenerace. Tento instantní hypotonic nápoj obsahuje vysokou dávku postupně vstřebatelných sacharidů (unikátní řešení - Palatinosa) a optimální mix minerálů.
Dále má  ProfiDrinX speciální pro-regenerační formuli Pepto Pro, která urychluje a prohlubuje povýkonovou regeneraci. Je určen pro vytrvalostní a rychlostně-vytrvalostní intenzivní výkon.

Dávkování ProfiDrinX: při výkonu: každých 10 - 15 minut 100 - 150 ml, po výkonu: 200 - 300 ml v průběhu 30 - 45 minut. Poměr ředění je 40 g na 750 ml stolní vody. Odpovídající množství prášku nasypte do malého množství nesycené vody, zamíchejte a doplňte na požadovaný objem. Není vhodné používat minerální vody, došlo by k porušení minerálové rovnováhy nápoje.


Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook