L-GLUTAMIN MAXIMAL - 250 g

L-GLUTAMIN MAXIMAL - 250 g

Výrobce: Promil

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Důležité zásoení svalů aminokyselinou L-GLUTAMIN MAXIMAL proti přetrénování a spávnou regeneraci. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 495 Kč
Cena: 371 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


L-GLUTAMIN MAXIMAL obsahuje krystalickou formu Glutaminu v prášku. Glutamin je sice neesenciální aminokyseliny, tudíž tělo si ji dokáže vyrobit z jiných aminokyselin ale je v těle nepostradatelná, především již tím, že je jí až 60 % v kosterním svalstvu představuje až 60% celkového množství aminokyselin. Je tedy důležitá pro svalovou bílkovinu, dále jako jako zdroj dusíku a pro celou řadu biochemických reakcí. Nejvíce je zastoupená v pšeničné bílkovině, ale i v tvarohu, protože její významný podíl je v kaseinu.

Za stresových podmínek (trauma, pooperační stavy, zranění apod.) mezi které patří také intenzivní trénink, tělo spotřebovává enormní množství glutaminu a jeho vlastní přirozená produkce nestačí krýt tyto potřeby - v tomto případě je potenciálně esenciální, tedy je zcela nezbytný jeho příjem pomocí suplementů. Glutamin totiž slouží jako přímá výživa bílých krvinek, tedy k podpoře imunity. Játra používají glutamin k syntéze velmi silného antioxidantu glutathionu, proto během intenzivního tréninku narůstá potřeba glutaminu až pětkrát! Nedostatek glutaminu vede k zvýšenému odbourávání svalových bílkovin (katabolismus) a současně omezuje jejich tvorbu (anabolismus). Glutamin je hlavní výživnou látkou pro enterocyty, buňky trávicího traktu, tedy je nezbytný pro jeho dobrou činnost. Suplementace L-GLUTAMIN MAXIMAL je zvlášť důležitá v rámci redukční diety při omezení sacharidů a na bílkoviny bohatých diet (typicky kulturistická strava). Nedostatek glutaminu vede k přetrénování! Již jednorázová dávka 2 gramů glutaminu vede prokazatelně k zvýšení hladiny růstového hormonu a to až o 400 procent (anabolický a lipotropní efekt) a k zvýšené tvorbě testosteronu.

To vše jsou dostatečně pádné argumenty, které jednoznačně podporují suplementaci glutaminem.

Firma Promil pro Vás připravila přípravek „L-Glutamin Promil Maximal“ v práškové formě. Jedna až dvě kávové lžičky (5 až 10 gramů) zamíchané do potréninkového koktejlu na bázi syrovátkové bílkoviny (Laktofit 65, 70 nebo Whey Protein 80) Vám přispěje k podstatnému urychlení a zlepšení regenerace.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook