Platinum Micellar Casein 1,6 kg

Platinum Micellar Casein 1,6 kgPlatinum Micellar Casein 1,6 kg

Výrobce: Fitness Authority

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Kaseinový proteinový přípravek s pozvolným uvolňováním aminokyselin Platinum Micellar Casein FA, použíán také jako Night protein. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 290 Kč
Cena: 1 051 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: čoko
1051 Kč  Ks
Příchuť: jahoda
1051 Kč  Ks

Platinum Micellar Casein:

  • Podporuje tvorbu svalové hmoty
  • Dlouhodobý anabolický efekt trvající až 7 hodin
  • 5 skvělých příchutí
  • Neobsahuje cukr ani trans-tuky
  • Vysoký obsah BCAA a glutaminu v 1 dávce

Micelární kasein Platinum Micellar Casein je specifický druh bílkoviny, která se vyrábí z mléka. To, čím se liší od jiných bílkovin, je vstřebatelnost. Kasein je charakteristický nejrovnoměrnějším uvolňováním aminokyselin do krevního oběhu (až 7 hodin) ze všech zdrojů bílkovin vůbec, díky čemuž je nejužitečnější v dlouhých přestávkách mezi jídly, kdy účinně brzdí katabolismus Vhodný jako Night – noční protein. Micelární kasein je určen především pro kulturistiku a silové sporty, kde záleží hlavně na efektivním vývoji vysokokvalitní svalové hmoty. Přípravek značky FA® nutrition je obohacen o mohutnou dávku BCAA a glutaminu, díky čemuž preparát skvěle podporuje syntézu bílkovin a regeneraci organismu v době spánku. Navíc přípravek obsahuje komplex trávících enzymů – AMINOGEN®, který podporuje využití bílkovin lidským organismem. AMINOGEN® je ochranná známka patřící Triarco Industries a je chráněn patentem. U.S. Patent No. 5,387,422.


DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ Platinum Micellar Casein: Podle vlastních potřeb se doporučuje přípravek Platinum® Micellar Casein užívat nejvhodněji 30 min. před spaním. Rozmíchejte 1 dávku přípravku ve 200 – 400 ml vody.


SLOŽENÍ Platinum Micellar Casein: Čokoláda: Micelární kasein, kakaový prášek, stabilizátor (karboxymethylcelulóza), látky zvýrazňující chuť, trávící enzym Aminogen ®, náhradní sladidla (acesulfam draselný, sukralóza).

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook