PHASE 8 proteinová směs 2,1kg

PHASE 8 proteinová směs 2,1kg PHASE 8 proteinová směs 2,1kg

Výrobce: MuscleTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

MuscleTech PHASE 8 proteinová směs 2,1kg proteinová formule s prodlouženým vstřebáváním. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 390 Kč
Cena: 1 119 Kč

Informaci o dostupnosti Vám rádi sdělíme na telefonu 608 962 685 nebo e-mailu info@sportnutrition.cz.


MuscleTech Phase 8 je prémiová proteinová směs. Každá dávka obsahuje 26 gramů směsi mléčných proteinů s postupným uvolňováním aminokyselin. Receptura PHASE8 ™ obsahuje kvalitní čistý profil makroživin se sníženým množstvím sacharidů a tuku.

8-hodinové prodloužené uvolňování

Hlavní proteinová složka v PHASE8 ™ má jedinečnou schopnost uvolňovat aminokyseliny do organismu po dobu 8 hodin po požití.

6 vysoce kvalitních zdrojů bílkovin

MuscleTech Phase 8 obsahuje pouze vysoce kvalitní bílkoviny získané z mléčných proteinů, jejichž cílem je, aby tyto bílkoviny organismus strávil různou rychlostí MuscleTech Phase 8 obsahuje 6 vysoce kvalitních bílkovin:

Hydrolyzovaný syrovátkový izolát

Syrovátkový protein izolát

Syrovátkový proteinový koncentrát

Koncentrát mléčné bílkoviny

Kaseinát vápenatý

Micelární kasein

MuscleTech Phase 8 obsahuje unikátní směs proteinů, které Vám umožní doplnit je vždy, když budete potřebovat. Vícefázové dodávání proteinů do organismu zajistí rychlé uvolňování aminokyselin pro potréninkovou potřebu, středně rychlé uvolňování bílkovin mezi jídly a pomalé vstřebávání bílkovin během spánku.

Doporučené dávkování MuscleTech Phase 8:1 dávka je 40-42g (1 vrchovatá odměrka);V závislosti na potřebě smíchejte 1 dávku s 210 ml vody nebo nízkotučného mléka nebo 2 dávky s 420 ml vody nebo nízkotučného mléka;Konzumujte mezi jídly a po cvičení;Pro maximální účinek užívejte 2-4 dávky denně po dobu nejméně 6 týdnů.

Nutriční hodnoty MuscleTech PHASE 8: 41 g (1 dávka - 1 odměrka)

 • Energetická hodnota 630 kJ/150 kcal        (- z tuků 84 kJ/20 kcal)
 • Bílkoviny 26 g
 • Sacharidy 7 g
 • Cukry 0 g
 • Tuky 2 g (- nasycené 0 g)
 • Vláknina 1 g
 • Sodík 120 mg
 • Vápník 20 mg
 • Digestive Enzyme Matrix (komlex trávících enzymů) 100 mg:
 • Papain 50 mg
 • Amyláza 50 mg

Složení MuscleTech PHASE 8:

Příchuť čokoláda: Protein Blend (koncentrát mléčné bílkoviny [doplněný o kaseinát vápenatý a syrovátka], syrovátkový proteinový koncentrát, micelární kasein, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát, syrovátkový proteinový izolát), maltodextrin, taurin, alkalické kakao, glycin, přírodní a umělé aroma, slunečnicový Based Creamer (slunečnicový olej, kukuřičný sirup Solids, kaseinát sodný, mono a diglyceridy, fosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, Tokoferoly [emulgátor]), sůl, guma guar, sukralóza, acesulfam draselný.

Příchuť jahoda: Protein Blend (koncentrát mléčné bílkoviny [doplněný o kaseinát vápenatý a syrovátka], syrovátkový proteinový koncentrát, micelární kasein, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát, syrovátkový proteinový izolát), maltodextrin, taurin, glycin, přírodní a umělé aroma, slunečnicový Based Creamer (slunečnicový olej, kukuřičný sirup Solids, kaseinát sodný, mono a diglyceridy, fosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, Tokoferoly [emulgátor]), sůl, sójový lecitin, guma guar, sukralóza, acesulfam draselný, prášek z červené řepy (barvivo).

Příchuť vanilka: Protein Blend (koncentrát mléčné bílkoviny [doplněný o kaseinát vápenatý a syrovátka], syrovátkový proteinový koncentrát, micelární kasein, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát, syrovátkový proteinový izolát), maltodextrin, taurin, glycin, přírodní a umělé aroma, slunečnicový Based Creamer (slunečnicový olej, kukuřičný sirup Solids, kaseinát sodný, mono a diglyceridy, fosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, Tokoferoly [emulgátor]), sůl, sójový lecitin, guma guar, sukralóza, acesulfam draselný .

Upozornění pro alergiky: Vyrobeno v zařízení zpracovávající ořechy. Obsahuje mléko, sóju, syrovátkové a vaječné složky.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Protein od Martin ze dne 08-08-2016 21:57

Dobrý den rád bych se zeptal kdy budete mít tento produkt na skladě děkuji

Dobrý den, dle informací od dovozce tento protein již nebude dovážen. Jako alternativu k tomuto produktu Vám můžeme nabídnout vícesložkový protein MusclePharm Combat, vyznačující se vynikající chutí a rozpustností. Odkaz zde: http://www.sportnutrition.cz/combat-powder-1-8-kg-new-design-p4191

za Sport Nutrition Vávra CZ
Mgr. Janka Pálešová (výživový poradce)

PHASE 8 od Charlie ze dne 21-10-2014 20:46

Dobrý den, chci se zeptat zda je tento vhodný při snižování váhy s tím že bych chtěl zachovat svalovou hmotu.Pracuji ve stavebnictví a 3 x do týdne cvičím. Je mi 60let a trpím vysokým cholesterolem. Děkuji za odpověď případně poraďte jiný prostředek.

Ano, Phase 8 je proteinový koncentrát s vysokým podílem kvalitních bílkovin, tedy vhodný doplněk při snižování váhy. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Nezapomeňte jej započítat do celkového denního příjmu energie. Základem je samozřejmě vyvážený jídelníček a pohybová aktivita.

za Sport Nutrition Vávra CZ
Mgr. Janka Pálešová (výživový poradce)

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook