Orbilox 8 Kaseinový protein 900g

Orbilox 8 Kaseinový protein 900gOrbilox 8 Kaseinový protein 900gOrbilox 8 Kaseinový protein 900g

Výrobce: NANOX Nut.

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Kvalitní noční protein Orbilox 8 s obsahem kaseinu pro noční výživu svalů! Obsah proteinů 75%. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 990 Kč
Cena: 510 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


 Výprodej EXP 10.2011

Orbilox 8

je kombinovaný kvalitní vysoce proteinový koncentrát složený z micelárního kaseinu a albuminu vaječné bílkoviny. Má specifické složení pro dobrou stravitelnost a je zároveň ideální proteinový doplněk před spaním.

Protein Orbilox 8 obsahuje micelární strukturu kaseinu, která je přirozenou formou kaseinových bílkovin v mléku, co jehlavní výhodou micelárního kaseinu. Trávicí enzymy, které naše tělo používá k trávení kaseinových bílkovin, zapadnou do struktury kaseinové micely jako klíč do zámku.
Micelární kasein je bohatý zdroj bílkovin, který se tráví velmi pomalu a vyživuje tak svaly i dlouho poté, co syrovátkové bílkoviny již byly tělem spotřebovány. Studie prokázaly, že tato původní forma izolovaného kaseinového proteinu dokáže udržet zvýšené hladiny aminokyselin neuvěřitelných 7-8 hodin. Prokázán byl rovněž značný antikatabolický účinek, ochraňující svalovou hmotu. Zatímco syrovátkový protein zrychluje syntézu bílkovin více než kasein, micelární kasein naopak dle výzkumů hraje důležitější roli v prevenci rozkladu svalové tkáně.

Orbilox 8® je výrobek, který obsahuje čistou formu kaseinu, s minimálním obsahem tuku, s vysokou biologickou dostupností (bioavailability), má vynikající chuť a vylepšenou rozpustnost. Obsažený vaječný albumin vhodně doplňuje a rozšiřuje aminokyselinové spektrum výrobku.

 

 

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook