Optimum Nutrition Creatine Powder 600g

Optimum Nutrition Creatine Powder 600g

Výrobce: Optimum Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Kreatine monohydrát čistá forma léty ověřeného klasického doplňku pro sportovce Optimum Nutrition Creatine Powder. Více informací...

Dostupnost: Do 2 dnů

Běžná cena: 690 Kč
Cena: 499 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

100% čistá forma jednoho z nejoblíbenějších suplementů pro podporu nárůstu svalové hmoty a  zvýšení svalové síly. Vysoce funkční a efektivně využitelný creatin v práškové konzistenci Optimum Nutrition Creatine Powder je vhodný pro všechny sportovce, kteří usilují o nárůst svalové hmoty a síly.
Doporučené dávkování Optimum Nutrition Creatine Powder: Příjem kreatinu v rámci denního režimu je v úzkém vztahu k tréninku. Tzn. že klíčová dávka je zhruba 30 min. před tréninkem (cca 5 g) a potom bezprostředně po ukončení tréninkové jednotky (opět kolem 5 g). Ve dny volna dokonce postačí snížit dávku až na 5 g a přesto můžeme očekávat skvělé výsledky!

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Podobné produktyTOPlist
Facebook