Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder 345 g

Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder 345 g

Výrobce: Optimum Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Kvalitní sypké neochucené Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder v instantní podobě, leze pohotově pohodlně použít kdykoli je potřeba. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 890 Kč
Cena: 690 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Každá porce prášku Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder obsahuje 5000 mg (5 g) směsi tří aminokyselin s rozvětveným řetězcem (L-valin, L-Leucin, L-Isoleucin). Aminokyseliny BCAA se nazývají aminokyseliny s rozvětveným řetězcem kvůli jejich rozvětvené chemické struktuře je a organismus si je nedokáže vytvořit sám. Prášek BCAA 5000 je snadno rozpustný ve vodě nebo v džusu, nehrudkuje se a neustálí se na dně sklenice. Proto nevznikají problémy s rozmícháním, jako u jiných BCAA prášcích.
BCAA jsou jedny z nejefektivnějších a nejdůležitějších doplňků sportovní výživy. Jednotlivé aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin jsou v optimálním poměru 2:1:1, který přesně odpovídá potřebám organismu při zátěži. Používejte BCAA a zajistíte tak ochranu svalové hmoty a účinnější regeneraci.
BCAA společně tvoří až 35 % aminokyselin, které tvoří svalovou tkáň. Při namáhavé fyzické práci dochází vždy ke zvýšené spotřebě BCAA. Je prokázáno, že organismus využívá L-leucin ve dvojnásobném množství oproti L-izoleucinu a L-valinu. Proto je důležité, aby pro maximální účinnost byly BCAA v poměru 2:1:1 (v pořadí L-leucin, L-valin a L-izoleucin).
•    kvalitní a rychlou regeneraci
•    ochrana svalové hmoty
•    oddálení pocitu únavy

Složení v jední dávce (1 odměrka - 5,75g) Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder:

  • l-leucin… 2500mg
  • l-isoleucin… 1250mg
  • l-valin… 1250mg
  • Ostatní složky: emulgátor: sójový lecitín.

Doporučené dávkování Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder: Smíchejte 1 odměrku s cca 200ml vod nebo anebo oblíbeného nápoje, užívejte dle potřeby před tréninkem a/nebo ihned po tréninku. Pro ochranu svalové hmoty užívejte 1 dávku cca 30 minut před fyzickým výkonem. Pro urychlení regenerace užívejte 1 dávku ihned po fyzickém výkonu.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Podobné produkty



TOPlist
Facebook