Whey CLUTCH 80% 2,3kg + BSN Nitrix AVPT 180tbl. vyprodáno

Whey CLUTCH 80% 2,3kg + BSN Nitrix AVPT 180tbl. vyprodáno

Výrobce: AXIS LABS

Přečíst komentáře | Přidat komentář

CLUTCH WHEY PROTEIN je lahodný, nutričně vyvážený, vysoce koncentrovaný a dodá tělu vše nezbytné k pohánění energeticky náročných anabolických a katabolických procesů v organismu.K tomu nejprodávanější NO anabolizér Nitrix s technologií AVPT. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 2 480 Kč
Cena: 1 560 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


CLUTCH WHEY PROTEIN (80% 2,27 kg)
Je dokonalou směsí 100% syrovátkového izolátu s iontovou výměnou (až 60%) + Ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový koncentrát a syrovátkové peptidy.

PROTEIN WHEY CLUTCH  je vylepšený laboratorně hydrolýzou -enzymaticky předtráven, co zaručuje jeho maximální vstřebatelnost. Obsahuje vysoký podíl BCAA a více než 49 esenciálních aminokyselin.

Nitrix 180tbl. od firmy BSN s technologií AVPT se stal nejoblíbenějším pomocníkem pro stavbu síly a objemu svalové hmoty.

Složení 1 tablety Nitrix: L-Arginin Alfa-ketoglutarát….1000mg, Methocel….200mg, Di kalcium fosfát…130mg, Di-Potasium fosfát…25mg, Di-sodium fosfát…25mg, kyselina listová…0,067mg, NAD…0,5mg, L-Citrulin…192mg, stearan hořečnatý…9,763mg, CEM3TM (kreatin ethyl ester malate)…50mg

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Podobné produktyTOPlist
Facebook