Nutrex Lipo 6 Black EU 120 kapslí

Nutrex Lipo 6 Black EU 120 kapslí

Výrobce: Nutrex

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Nutrex pozvedl spalování tuku na zcela novou úroveň. Za hranice dokonalosti, daleko za maximální účinnost, zcela mimo jakoukoliv zkušenost, kterou jste kdy s odbouráváním tuků měli. Přinášíme vám LIPO-6 Black. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Cena: 749 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Lipo 6 Black EU verze 120kps výrobce Nutrex
V průběhu několika posledních let se mnoho produktů určených ke spalování tuků objevilo a zase zmizelo, o všech se tvrdilo, že jsou EXTRÉMNĚ účinné. Kategorie tzv. extrémních směsí už tedy nikoho příliš nezaujme, Nutrex ovšem pozvedl spalování tuků na zcela novou úroveň. Za hranice dokonalosti, daleko za maximální účinnost, zcela mimo jakoukoliv zkušenost, kterou jste kdy s odbouráváním tuků měli. Přinášíme vám LIPO-6 Black.

LIPO-6 Black je nejsilnější a nejbrutálnější spalovač tuků, jaký kdy tato planeta spatřila. V podzemních laboratořích jsme pro vás připravili tu nejzvrácenější směs tuky spalujících látek, jakou si vůbec dokážete představit. Tento produkt, který nezná slitování, operuje v místech, kam se dosud žádný jiný spalovač tuků nedostal.
Nemyslete si, že LIPO-6 Black je nějaký výmysl. Jestli váš současný spalovač tuků stagnuje a vy hledáte něco, co vám pomůže zaktivizovat tukové rezervy, pak jste tím správným kandidátem na LIPO-6 Black. LIPO-6 Black je jedním z tuky spalujících suplementů, které vám umožní dostat se ještě o krok dál, obsahuje přesně ten typ ingrediencí, které jsou při odbourávání tuků schopny posunout vás až za hranice všech možností.

  • Výrazně navyšuje tělesnou teplotu (termogeneze), čímž usnadňuje rozpouštění tukových rezerv.
  • Ve formě rychle vstřebatelných tekutých kapslí pro maximální účinnost.

Doporučené dávkování:

  • vzhledem k extrémní síle LIPO 6 Black musí být dodržovány veškeré pokyny na štítku balení.
  • první 2 dny 1 kapsli ráno a 1 kapsli odpoledne, nejpozději však 6 hod. před spánkem
  • další dny berte 1 - 2 kapsle ráno a 1 - 2 kapsle odpoledne,nejpozději 6 hod. před spánkem
  • pro maximální výkon a nejlepší výsledky by neměl být brán LIPO-6 black s jídlem,užívejte nejméně 30 minut před jídlem.

LIPO-6 Black by měl být brán v cyklu. Maximální délka cyklu je 8 týdnů, po kterých následuje 4-týdenní přestávka.

 Nutriční hodnoty
 3 kapsle
 Citrus Aurantium
 40mg
 Coleus Forskohlii
 25mg
 kofein bezvodný
 200mg
 Theobroma Cacao
 208,5mg
 Piper Nigrum
 5mg
 Camello Kutcha (as TeaCrine)  50mg

Upozornění: Není vhodné pro osoby mladší 18 let! Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě při pokojové teplotě! Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem! Přípravek obsahuje kofein a synefrin, proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu nebo synefrinu (např. káva, čaj, soda a další potravinové doplňky obsahující fenylefrin nebo kofein)! Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné požívání nezlepší výsledky a není doporučeno! Před používáním zkonzultujte s lékařem, zda máte dobrou fyzickou kondici, a to z hlediska různých orgánů (ale nejen těchto), jako je srdce, játra či ledviny, dále zda netrpíte nemocemi štítné žlázy, psychickými poruchami, obtížemi s močením, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, srdeční arytmií, úpornými bolestmi hlavy, zvětšenou prostatou či šedým zákalem. Své užívání tohoto přípravku konzultujte s lékařem také, pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem. V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy, rychlý tlukot srdce, zadýchávání či jiné symptomy, ihned přerušte užívání! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook