Nutrend ZMA 120 kapslí

Nutrend ZMA 120 kapslí

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Patentovaná substance minerálů a vitaminu pro podporu organismu Nutrend ZMA. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 590 Kč
Cena: 531 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

ZMA je unikátní patentovaná směs hořčíku, zinku a vitaminu B6. Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k standardnímu metabolismu bílkovin a glykogenu. Zinek napomáhá k pravidelnému metabolismu sacharidů, mastných kyselin a k syntéze bílkovin. Přispívá také k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.
ZMA® je registrovaná ochranná známka SNAC System, Inc. USA. ZMA® obsahuje L-OptiZinc® - registrovanou ochrannou známku InterHealth N.I. Označení ZMA® představuje zkratku počátečních písmen anglického názvu „Zinc Monomethionine Aspartate“.
ZMA® neobsahuje „obyčejné“ minerály, ale hořčík a zinek navázané ve speciálních formách:
•    Zinek je zde vázán na esenciální aminokyselinu metionin a aminokyselinu asparagovou
•    Hořčík je vázán na citrát.

Nutrend ZMA : Jednotlivé minerály jsou tedy ve formách, ve kterých je organismus využívá pro transport do místa spotřeby. Pro zvýšení jejich absorpce a vstřebávání je přidán vitamin B6. Klinické studie dokazují, že zvýšené využívání zinku a hořčíku organismem má za následek přirozené zvýšení hladiny testosteronu a růstového faktoru, což bylo prokázáno i při studiích, kdy bylo pro srovnání podáváno placebo a ZMA®.
Hladina zinku i hořčíku bývá velmi často při intenzivním tréninku snížená, což prokazuje i jejich důležitost pro sportovní výkon. Další významnou složkou je mimo minerálů i vitamin B6 (pyridoxin). Jeho zvýšenou potřebu si musí uvědomit všichni sportovci, kteří pravidelně konzumují proteinové suplementy, protože zvýšená potřeba B6 je přímo úměrná zvýšenému příjmu bílkovin.
Je určený pro: podporu regenerace, zvýšení hladiny testosteronu a růstového faktoru IGF-1.
Zinek napomáhá k pravidelnému metabolismu sacharidů, mastných kyselin a k syntéze bílkovin. Přispívá také k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Nujtrend ZMA - složení:
směs ZMA® (citrát hořečnatý, oxid hořečnatý, L-OptiZinc® (mono-L-methionin sulfát zinečnatý), L–aspartát zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6)), želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid titaničitý). ZMA®  je registrovaná ochranná známka SNAC System, Inc.

ZMA - nutriční hodnoty:       100 g  /  3 kapsle
Hořčík     16 129 mg = 4301 % *  /   450 mg = 120 % *
Zinek     1075 mg = 10750 % *  /   30 mg = 300 % *
Vitamin B6     376 mg = 26857 % *  /   10,5 mg = 750 % *
1 kapsle: 930 mg
Celková hmotnost obsahu: 111,6 g
*…Referenční hodnota příjmu 

Doporučené dávkování Nutrend ZMA: 2 – 3 kapsle večer před spaním, Doporučujeme užívat krátce před spaním. Je vhodné užívat pod dobu 6 týdnů, pak zařaďte 3 týdenní přestávku, a to i s ohledem na časování zátěže

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook