Nutrend HMB 4500 100 kapslí

Nutrend HMB 4500 100 kapslí

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Speciální doplněk s antikatabolickým a přirozeně anabolickým efektem 3–hydroxy–3–methylbutyrát vápenatý tzv HMB 4500 Nutrend. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 450 Kč
Cena: 405 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

Produkt HMB je mezi sportovci vyhledáván kvůli ochraně svalové hmoty a podpoře svalového růstu. HMB hraje důležitou úlohu při syntéze bílkovin a v nepatrném množství ji tělo vytváří samo, jako produkt látkové přeměny jedné z esenciálních větvených aminokyselin L-leucinu.

Samotného L-leucinu by však muselo být přijato příliš velké množství k dosažení účinné dávky samotného HMB. Z tohoto důvodu nabízíme tento produkt v ideální a dostupné podobě.
Nutrend HMB 4500:
•    900 mg HMB v každé kapsli
•    stálý nárůst svalové hmoty
•    ochrana před katabolizací
 
HMB 4500 je určen:
•    pro nárůst svalové hmoty
•    pro ochranu svalstva před katabolickou reakcí
•    pro tvrdě trénující jedince
 
HMB 4500 - kapsle složení v 1 kapsli:   3–hydroxy–3–methylbutyrát vápenatý 1071mg (z toho 3-hydroxy-3-methylbutyrát (900mg HMB), želatinová kapsle (želatinová kapsle, barvivo oxid titaničitý).

Doporučené dávkování produktu HMB 4500
:  Denní dávka pro sportovce je 5 kapslí.
•    Tréninkové dny: 3 kapsle užijte 60 minut před tréninkem a další 2 kapsle ihned po tréninku.
•    Netréninkové dny: 3 kapsle užijte 30 minut před snídaní a další 2 kapsle cca 30 minut před obědem.
Použití produktu HMB 4500: dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook